Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
چشم انداز 4 ساله روی

چشم انداز 4 ساله روی

در سال گذشته میلادی روی هم از سایر فلزات پایه مستثنی نبود و روند افزایش قیمت را تجربه کرد.دلایل افزایش قیمت روی هم مانند مس به اختلاف عرضه و تقاضا , موجودیه انبارهای LME , سیاست‌های کشورهای بزرگ مصرف کننده مانند چین و ... بر می‌گردد.

فلز روی در 4 سال آینده

دلایل افزایش قیمت روی هم مانند مس به اختلاف عرضه و تقاضا ، موجودیه انبارهای LME ، سیاست‌های کشورهای بزرگ مصرف کننده مانند چین و ... برمیگردد. دلایلی که در آینده نه تنها ار بین نخواهند رفت بلکه تشدید خواهند شد . در حال حاضر میزان تقاضای فلز روی در صنایع رشد چشمگیری داشته است. حال با این روند ممکن است تقاضا از عرضه آن پیشی بگیرد . مورد بعدی تعطیلی و وقفه در تولید بعضی از معادن بزرگ و شرکت‌های تولید کننده روی در دنیا بوده است ، که خود باعث کاهش عرضه و در پی آن افزایش قیمت روی بوده. نباید فراموش کرد این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که صنعت دنیا روز به روز به روی بیشتری احتیاج دارد و مصارف این فلز به ویژه در کشورهای صنعتی رو به رشد است . وقتی آمار نشان می‌دهد نیمی از 13 میلیون تن روی تولید شده در جهان برای مصرف گالوانیزایسون استفاده می‌شود ، طبیعی است با افزایش تولیدات خودروسازی دنیا به خصوص پیشرفت چشمگیر چینی‌ها در این صنعت و رشد بازار مسکن در چین که مصرف بالایی ار فولاد به ویژه گالوانیزه دارد توقع افزایش  قیمت روی را در سال میلادی جدید داشت. همچنین کاهش تولیدات تولیدکنندگان شمش روی و کاهش موجودی در انبارهای LME به نظر می‌رسد این افزایش قیمت تا 4 سال آینده پابرجا باشد.

قیمت مس - متال آنلاین

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید