Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
دریافت جایزه از بنیاد جهانی انرژی توسط مس منطقه کرمان

دریافت جایزه از بنیاد جهانی انرژی توسط مس منطقه کرمان

دبیر کمیته بهره‎وری انرژی مس منطقه کرمان از کسب جایزه مدیریت انرژی با رتبه A توسط مس منطقه کرمان از بنیاد جهانی انرژی خبر داد.

بابک آذری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مس سرچشمه اظهار کرد: رقابت مدل جایزه مدیریت انرژی ایران که یکی از مدلهای تعالی می باشد به مدت چهار سال است که هر ساله در ایران توسط انجمن مدیریت سبز ایران به نمایندگی از بنیاد جهانی انرژی(Energy Globe) که مقر آن در کشور اتریش می باشد، برگزار می گردد.

وی در توضیح مدل جایزه مدیریت انرژی ایران بیان داشت: مدل جایزه مدیریت انرژی ایران یک مدل مدیریتی برای ارتقاء جایگاه انرژی از یک منبع تولیدی اثربخش و کارا به یک مسئولیت زیست محیطی و اقتصادی است. این مدل بر اساس 7 معیار سنجیده می شود که پنج معیار آن را «تواناساز» می نامند یعنی اقداماتی که سازمان انجام می دهد که شامل توسعه و نهادینه شدن تشخیص، خط مشی و راهبرد، برنامه ریزی، اجرا، پایش و کنترل نتایج است و دو معیار دیگر نتایجی هستند که سازمان کسب می کند.
وی تصریح کرد: یک شرکت در واقع با حضور در این خودآزمایی می تواند سطح خود را در زمینه مدیریت انرژی بیازماید و با ممیزی هر ساله نسبت به ارتقاء سطح و لااقل حفظ سطح قبلی خود اقدام نماید.

دبیر کمیته بهره وری انرژی مس منطقه کرمان با بیان اینکه مدلهای تعالی در حوزه مدیریت انرژی، مدلهای به روز در زمینه مدیریت انرژی در دنیا به شمار می روند، ادامه داد: از جمله فواید این مدل می توان به تصویر واقعی از کیفیت فعالیتهای سازمان در حوزه انرژی، کاهش هزینه ها و نیاز به بهره وری سازمانی، امکان برنامه ریزی جامع برای ارتقاء عملکرد، شناسایی حوزه های بهبود و سازماندهی طرحهای بهبود در چارچوبی واحد اشاره کرد.
آذری به دلایل شرکت مس منطقه کرمان در مدل جایزه مدیریت انرژی ایران اشاره و اظهار کرد: ارتقای برند مس منطقه کرمان با کسب گواهینامه این جایزه از بنیاد جهانی اروپا، بهبود مستمر مدیریت انرژی با رعایت قالب و معیارهای مدل و مشخص شدن نقاط ضعف و قوت سازمان در زمینه مدیریت انرژی و تلاش برای ارتقاء این جایگاه با ارایه نتایج ارزیابی از جمله مزایای شرکت مس منطقه کرمان در مدل جایزه مدیریت انرژی ایران به شمار می رود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید