Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
در جهان آلومینیوم چه می‌گذرد؟!

در جهان آلومینیوم چه می‌گذرد؟!

قیمت آلومینیوم در روز پنجشنبه در بازار لندن کاهش و در بازار شانگهای افرایش پیدا کرد. مهم آنکه احتمالا موجودی کم آلومینیوم در بازار برطرف شود.

روز پنجشنبه، بیست و چهارم ژانویه قیمت آلومینیوم در بورس لندن بعد از یک ماه قیمت افزایشی، افت داشت و انتظار می‌رود که دوره عرضه محدود این فلز با ارزش نیز به زودی تمام شود.

قیمت آلومینیوم در بورس لندن 0.7% کاهش داشت و به 1.896 دلار در هر تن رسید.

انتظار می‌رود که دولت ترامپ تحریم‌هایی که علیه کمپانی‌های مرتبط با الیگارش روسی اولگ درپاسکا وضع کرده‌ است را لغو کند. کمپانی روسی روسال(غول تولید کننده آلومینیوم در روسیه) هم جزو این کمپانی‌ها است. این بدان معنی است، آلومینیومی که با عرضه محدود روبه‌رو بوده و گرفتار تحریم‌ها شده حال به بازار روانه می‌شود.

در بورس فلزات شانگهای نیز آلومینیوم با 0.6 % افزایش معامله شد و قیمت هر تن آلومینیوم 13.565 یوان معادل 1.998 دلار بود.

صادرات آلومینای چین، که یک ماده اولیه برای ساخت آلومینیوم است از ماه دسامبر 37.9% نسبت به ماه قبل‌اش که 177.430 تن بود کاهش یافته است.

تولیدکنندگان آلومینیوم چین، در ماه‌های آینده ظرفیت ذوب را به میزان 800.000 تن کاهش خواهند داد.

قیمت اکثر فلزات در چین در طی چند ماه گذشته کاهش پیدا کرده است. همچنین یک تاجر گفته است که بانک‌ها مخالف دادن وام به تولیدکنندگان روی برای پیش‌روی چینی‌ها در سال جدید هستند، به همین دلیل وی اظهار کرده که انتظار دارد محدودیت‌ها برای فلزات تصفیه شده برای مدت بیشتری پابرجا بماند.

معاون رییس جمهور چین وانگ کیشان، در روز چهارشنبه و در روزهایی که این کشور در حال سپری کردن ضعیف‌ترین سطح اقتصاداش در طی سه دهه گذشته است گفته:

" اقتصاد چین با وجود تمام تردیدهای جهانی می‌تواند نرخ رشد پایدار را حفظ کند".

بر اساس گزارش‌های رسمی مذاکرات بین امریکا و چین به خوبی در حال پیش رفتن است.

به علاوه، مشاوران می‌گویند: دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا می‌خواهد به بازارها با یک معامله تجاری با چین رونق دهد اما وی از موضع خودش پایین نخواهد آمد و می‌گوید که پکن باید اصلاحات ساختاری جدی از جمله چگونگی حقوق مالکیت معنوی برای برقراری یک معامله را، به سرانجام برساند.

تالیف و ترجمه: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید