Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش سهام وال‌استریت و صعود ذخایر سرب چین

کاهش سهام وال‌استریت و صعود ذخایر سرب چین

بر اساس داده‌های منتشر شده از اداره ملی آمار چین ذخایر سرب این کشور در ماه نوامبر 18.3% نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش داشته که مشابه این آمار در سال 1995 گزارش شده است.

اطلاعات اداره ملی آمار در روز دوشنبه نشان داد که خروجی تولید سرب چین در ماه نوامبر معادل 484.000 تن بوده که نسبت به سال قبل 18.3% افزایش داشته است. این رقم بالاترین آمار رشد ماهانه است که گزارش همچنین رشد ماهانه‌ای به سال 1995 باز می‌گردد.

ذخایر سرب در انبارهای شانگهای از آغاز ماه دسامبر تاکنون به بیش از 16.000 تن رسیده که نشان از دو برابر شدن رشدش است. افزایش تولید و جهش در سهام سرب حاکی از آن است که احتمالا قیمت‌ها در هفته‌های آینده تعدیل شود.

قیمت مس، امروز سه شنبه بیست و هفتم آذرماه در بورس فلزات لندن با 0.2% افزایش به6.132.50 دلار به ازای هر تن رسید. قیمت‌ها در ماه دسامبر 1% و در پایان سال 15% کاهش خواهند داشت.

قیمت مس در بورس فلزات شانگهای نیز با اندکی تغییر به 49.060 یوان معادل 7.123 دلار به ازای هر تن رسید.

بازار آسیا

بازارهای سهام آسیا در روز سه شنبه به دلیل وجود نگرانی‌های شدید در مورد کاهش رشد اقتصاد جهانی که سهام وال استریت را به پایین‌ترین سطح خود در طی یک سال گذشته رسانده، افت کرد.

ترجمه و تالیف: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید