Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
طوق مالیات ارزش‌افزوده برپای مقاطع برنجی

طوق مالیات ارزش‌افزوده برپای مقاطع برنجی

مقاطع برنجی، محصولات ساخته‌شده‌ای به‌شمار می‌روند که به نوعی مواد اولیه هستند.

از این رو شکل دادن آن بسیار راحت بوده و در مقابل گرما و آب شور مقاوم است. به دلیل این ویژگی‌ها، برنج برای تولید لوله، لاستیک، ابزارآلات ساختمانی، پیچ، رادیاتورها، آلات‌موسیقی و خشاب اسلحه، کاربرد بسیار دارد. ظرفیت ایجاد شده در زمینه برنج در کشور حدود ۲۰۰ هزار تن است؛ ظرفیتی که به خوبی توانسته است نیاز داخل را تامین کند. از این رو در زمینه فلز برنج از واردات بی‌‌نیاز شده‌ایم، هرچند با وجود امکان صادرات، تولیدکنندگان وارد این مسیر نشده‌اند. درباره فلز برنج و وضعیت تولیدکنندگان این صنف و مشکلات آنها، صمت با علی هوشمند، رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان مقاطع برنجی به گفت‌وگو نشسته که در ادامه می‌خوانید.


مقاطع برنجی از چه ترکیباتی تشکیل شده‌اند؟
مقاطع برنجی، محصولات ساخته‌شده‌ای به‌شمار می‌روند که به نوعی مواد اولیه هستند. البته مواد اولیه برنج از مس، روی و سرب تشکیل شده که با همدیگر مخلوط شده و برنج را تشکیل می‌دهند. به طور معمول ۵۷ تا ۶۰ درصد برنج را مس، ۳۸ تا ۴۰ درصد آن را روی و حدود ۲ درصد را سرب تشکیل می‌دهد. از این رو باوجود میزان بالای مس در برنج، مقاطع برنجی به نوعی زیرشاخه صنعت مس قلمداد می‌شود.

ادامه این خبر را در لینک زیر بخوانید

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید