Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افت تولید کارخانه‌ها در امریکا و مناطق یورو

افت تولید کارخانه‌ها در امریکا و مناطق یورو

تحقیقات ملی نشان داده است که میزان تولیدات کارخانه‌ها در مناطق یورو و ایالات متحده کاهش یافته است.

در روز سه‌شنبه برابر با چهارم ماه ژوئن، معاملات فلزات صنعتی با محدودیت مواجه شده است، چراکه جنگ تجاری ایالات متحده و چین بسیار طولانی شده، داده‌ها میزان تولیدات ضعیفی را نشان می‌دهند و سرمایه‌گذاران به شدت نگران کند شدن رشد جهانی و پایین آمدن تقاضا برای فلزات هستند.

یک تحقیق ملی در روز دوشنبه نشان داده است که رشد تولیدات کارخانه‌ها در ایالات متحده در ماه مه به ضعیف‌ترین میزان خود در طی دو سال گذشته رسیده است. چرا که مدیران این کارخانه‌ها نگران جنگ تجاری بین امریکا و چین هستند.

تحقیقات همچنین نشان داده‌اند، که در ماه مه در مناطق یورو میزان فعالیت تولیدی کارخانه‌ها محدود بوده است. این اتفاق به دلیل جنگ تجاری ایالات متحده و چین، سقوط تقاضا برای وسایل نقلیه، برکسیت، نامعلومی‌ها و تردیدهای سیاسی، رخ داده است.

همچنین شایان ذکر است معدن استرالیایی Clean Teq، گفته است که به دنبال رشد تقاضا برای فلزات باتری، به دنبال شرکایی برای پروژه نیکل، کبالت، اسکاندیم در مرکز New South Wales می‌باشد.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید