Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
هشدار اوکراین به اروپا

هشدار اوکراین به اروپا

بحران سوخت در اروپا 

زلنسکی(رئیس‌جمهور اوکراین) به کشورهای اروپایی هشدار می‌دهد که انتظار زمستان سختی را داشته باشند زیرا روسیه صادرات نفت و گاز طبیعی خود را کاهش می‌دهد تا حمایت آنها از دولت کیف در مبارزه با تهاجم روسیه را تلافی کند. او در نطق ویدیویی شنبه شب خود پس از آن که مسکو در اوایل روز یک خط لوله اصلی گاز به قاره را تعطیل کرد، گفت: روسیه در حال آماده کردن یک ضربه انرژی قاطع به همه اروپایی‌ها برای زمستان امسال است. مسکو مسائل فنی، همراه با تحریم های اقتصادی اعمال شده توسط ایالات متحده و متحدانش علیه روسیه را عامل اختلالات انرژی می داند. کشورهای اروپایی که برای دولت کیف مهمات ارسال کرده اند و به آموزش جنگنده های آن کمک کرده اند، روسیه را متهم کرده اند که از منابع انرژی خریداری شده از مسکو تسلیحاتی می کند.

برخی از تحلیلگران جنگ می گویند کمبود سوخت و افزایش هزینه های زندگی می تواند بر عزم غرب در حمایت از اوکراین تاکید کند. مسکو می گوید قصد دارد خط لوله نورد استریم 1، مجرای اصلی گاز خود به آلمان را بسته نگه دارد و گروه 7 یا G-7 اقتصادهای دموکراتیک پیشرو اعلام کردند که قیمت صادرات نفت روسیه را محدود می کنند تا سود خود را که به تامین مالی کمک می کند، محدود کند. جنگ کرملین نیز به نوبه خود اعلام کرد به هیچ کشوری که این سقف را اعمال کرده باشد، نفت نخواهد فروخت.

اولاف شولز، صدراعظم آلمان نیز وعده داد که آلمان زمستان را پشت سر خواهد گذاشت و در یک کنفرانس خبری در برلین گفت: "روسیه دیگر یک شریک قابل اعتماد انرژی نیست." شولز یک طرح کمکی 65 میلیارد دلاری را اعلام کرد که شامل پرداخت های یکباره به خانوارها است. معافیت های مالیاتی برای صنایعی که از مقادیر قابل توجهی سوخت و گزینه های ارزان تر حمل و نقل عمومی استفاده می کنند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید