Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
شروع بازی تعرفه‌ها برای واردات آلومینیوم از کانادا به امریکا

شروع بازی تعرفه‌ها برای واردات آلومینیوم از کانادا به امریکا

به گزارش متال آنلاین، ایالات متحده مجددا برای واردات آلومینیوم از کانادا، تعرفه اعمال خواهد کرد.

به گزارش متال آنلاین، بلومبرگ به نقل از منابع آگاه در اواخر روز دوشنبه گزارش داده است که امریکا قصد دارد تعرفه واردات آلومینیوم از کانادا را دوباره اعمال کند. در ادامه این گزارش آمده است که اگر کانادا نپذیرد که برای صادرات محدودیت ایجاد کند، ایالات متحده در روز جمعه 10% تعرفه برای واردات آلومینیوم از این کشور اعمال خواهد کرد. این تعرفه‌ها از اول ژوئیه، حدود یک هفته آینده، اجرا خواهند شد، دقیقا در زمانیکه توافقنامه جدید ایالات متحده-مکزیک-کانادا (USMCA) هم قرار است که اجرایی شود. برخی صنایع از جمله خودروسازان به دلیل مشکلاتی که ویروس کرونا برای آنها و فعالیت‌ آنها ایجاد کرده، خواهان تاخیر در اجرای این توافقنامه هستند.

توافقنامه USMCA جایگزین توافقنامه 26 ساله تجارت آزاد امریکای شمالی بین این سه کشور است.

به گزارش متال آنلاین، صندوق بین‌المللی پول اعلام کرده بود که انتظار دارد اقتصاد جهانی در سال 2020 حدود 3% کاهش داشته باشد اما هم اکنون این صندوق اذعان داشته که قصد دارد پیش‌بینی جدیدی برای اقتصاد جهانی در 2020 اعلام کند.

این احتمال وجود دارد که به دلیل عملکرد بسیار ضعیف کشورها در این مدت که بسیار پایین‌تر از سطح مورد انتظار بوده، صندوق بین‌المللی پول قصد تغییر در پیش‌بینی خود را داشته باشد.

دولت‌های سراسر جهان بسته‌های حمایتی مالی خود را که باعث تقویت اقتصاد و کاهش شرایط بحرانی می‌شود را تزریق کرده‌اند. پیرو این بسته‌های حمایتی نیز اقتصادها رشد چشمگیری داشته‌اند و تقریبا به سطوح پیش از شیوع کرونا برگشته‌اند اما با وجود این صندوق بین‌المللی پول هشدار داده که ممکن است تجارت افت شدیدی داشته باشد و روند یکپارچه‌سازی اقتصاد جهانی معکوس شود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید