Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد 2 درصدی سفاله آلومینیوم نرم

رشد 2 درصدی سفاله آلومینیوم نرم

رشد 2 درصدی قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم نرم

قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم نرم در دوروز گذشته، از 36 هزار و 360 تومان به ازای هر کیلوگرم در هفته گذشته به 37 هزار و 90 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید. همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، ضایعات سفاله آلومینیوم نرم، بیشترین افزایش قیمت را در یک روز تجربه کرد؛ به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه، با رشد 1.8 درصدی نسبت به روز گذشته، از 36 هزار و 440 تومان به ازای هر کیلوگرم به 37 هزار و 90 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

ضایعات سفاله آلومینیوم خشک در روز پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه، دومین ضایعاتی است که در یک روز اخیر افزایش قیمت را تجربه کرد؛ به طوری که قیمت این نوع ضایعات، با رشد 1.6 درصدی نسبت به روز گذشته، از 44 هزار و 290 تومان به ازای هر کیلوگرم به 44 هزار و 980 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.
آلومینیوم خشک در روز پنجم خرداد ماه، یک درصد افزایش قیمت را نسبت به روز قبل که قیمت آن 53 هزار و 660 تومان به ازای هر کیلوگرم بود تجربه کرد و به 54 هزار و 210 تومان رسید و در رده سوم افزایش قیمت روزانه قرار گرفت.همچنین ضایعات آلومینیوم ظرفی در روز پنجم خرداد ماه سال جاری، بیشترین افت قیمت را نسبت به سایر ضایعات آلومینیومی طی یک روز اخیر تجربه کرد. به این ترتیب که قیمت آن در تاریخ پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه نسبت به روز گذشته، 0.1 درصد افت داشت و از 67 هزار و 470 تومان به ازای هر کیلوگرم به 67 هزار و 410 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.
طبق نمودار 2، امروز پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه، قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم نرم نسبت به هفته گذشته، 2 درصد رشد قیمت داشت و از 36 هزار و 360 تومان به ازای هر کیلوگرم به 37 هزار و 90 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

همچنین قیمت ضایعات رادیات آلومینیوم در روز پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه، افزایش یک درصدی را نسبت به هفته پیش تجربه کرد و از 50 هزار و 490 تومان به ازای هر کیلوگرم به 50 هزار و 990 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم رشد قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.در این روز، ضایعات آلومینیوم خشک نیز با قیمت 54 هزار و 210 تومان به ازای هر کیلوگرم، رشد 0.9 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 53 هزار و 740 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد و در رده سوم افزایش قیمت هفتگی قرار گرفت.همچنین در روز پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه، قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم خشک نسبت به هفته گذشته 29 اردیبهشت ماه، 1.7 درصد افت قیمت داشته و از 45 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم به 44 هزار و 980 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است.همچنین ضایعات آلومینیوم ظرفی در روز پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه، کاهش قیمت 0.2 درصدی را نسبت به هفته پیش تجربه کرد و از 67 هزار و 570 تومان به ازای هر کیلوگرم به 67 هزار و 410 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم افت قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید