Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بازار بیلت ترکیه در تنگنا

بازار بیلت ترکیه در تنگنا

معاملات در بازار بیلت در ترکیه کاهش یافته و قیمت بالای قراضه، صادرات بیلت را محدود کرده است.

۴۶۰ دلار بیلت در بازار داخلی ترکیه ۵ دلار ارزانتر شده و مبلغ ۴۷۵ تا ۴۸۰ دلار، قیمت خرید هر تن بیلت از خود کارخانه است؛ اخیرا کارخانه کاردمیر ۶۰ هزار تن بیلت را به مبلغ ۴۶۰ تا ۴۶۵ دلار به ازای هر تن فروخته است، که نشان دهنده  تامین نیاز نوردکاران و کاهش نیاز به واردات است.

بیلت سی آی اس ۵ تا ۱۰ دلار ارزانتر شده و هر تن سی اف آر ترکیه ۴۷۵ دلار می‌باشد. خبرهایی درباره معامله سی اف آر به قیمت ۴۶۲ تا ۴۶۵ دلار به ازای هر تن رسیده اما این خبرها تایید رسمی نشده‌اند. بعضی از خریداران مبلغ ۴۸۰ دلار را پیشنهاد می‌دهند که با توجه به این وضعیت انتظار می‌رود واردات بیلت، در ترکیه، برای مدتی بی‌حرکت بماند.

از سوی دیگر هزینه بالای قراضه در بازار صادرات ترکیه موجب شده فولادسازان ترک عقب بنشینند. اگر آنها بخواهند که بیلت آنها به فروش برسد باید هر تن فوب را ۴۶۰ دلار عرضه کنند. ولی با قیمت فعلی قراضه باید بیلت را به ۴۷۵ تا ۴۸۰ دلار به ازای هر تن فوب برسانند که قدرت رقابت با سی آی اس را ندارد.​

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید