Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
استراتژی چهارمین غول سنگ آهن جهان برای سال 2017

استراتژی چهارمین غول سنگ آهن جهان برای سال 2017

شرکت فورتسکیو متالز گروپ، چهارمین غول سنگ آهن جهان ممکن است بدهی های خود را تا حدود 2 میلیارد دلار در سال آتی کاهش دهد.

شرکت فورتسکیو متالز گروپ, چهارمین غول سنگ آهن جهان ممکن است بدهی های خود را تا حدود 2 میلیارد دلار در سال آتی کاهش دهد. این غول تامین کننده سنگ آهن با نگاه به جذب حاشیه سود سالم,  قصد تنظیم مجدد چرخه اهداف خود را دارد.
 به نقل از مدیر ارشد مالی شرکت فورتسکیو, در قیمت کنونی سنگ آهن آنها در هر تن تولید خود به دنبال تولید جریان نقدینگی قوی تر هستند و دلیلی برای اینکه آنها نتوانند در سال مالی 2017 نیز به همین منوال ادامه دهند، وجود ندارد.

این در حالی است که این شرکت با بازپرداخت پیش از موعد وام 500 میلیون دلاری خود برای پرداخت بدهی های خود موافقت کرده است.


این غول سنگ آهن در حال کاهش هزینه ها و تقویت ترازنامه خود می باشد. این شرکت در تلاش است تا بدهی های خود را کاهش داده و به تولید نقدینگی بالا در قیمت های کنونی سنگ آهن ادامه دهد و هزینه های سرمایه گذاری خود را در طول چند سال آینده کم خواهد کرد.


, روند افزایش بهای سهام فورتسکیو با 1.4 درصد رشد از رقبای خود یعنی ریوتینتو و بی اچ پی بیلیتون پیشی گرفت که به ترتیب برابر 1 و 1.2 درصد پیشرفت را از خود نشان داده اند.


 بر اساس اعلام متال بولتن قیمت سنگ آهن در روز پنجشنبه به 51.89 دلار به ازای هر تن رسید که این میزان 19 درصد بیش از سال گذشته است. بر اساس گزارشات گلدمن ساکس, قیمت ها به احتمال بسیار در دومین نیمه سال به علت ثبات تولید داخلی چین و همزمان با بیشتر شدن صادرات (افزایش حدود 10 میلیون تن به بازار صادرات در سه ماهه سوم) تحت فشار خواهد بود.
به گفته این مدیر ارشد مالی از شرکت فورتسکیو, این شرکت اولویت بندی بازپرداخت بدهی های خود را حتی در میان قیمت های پایین ادامه خواهد داد.

این شرکت همچنین فرصت های موجود را در این زمان برای سرمایه گذاری های مجدد بررسی خواهد کرد. صرف نظر از قیمت, استراتژی این شرکت به صورت مشابه باقی خواهد ماند. اما در نهایت قیمت است که میزان باز پرداخت و سرعت آنچه را که این شرکت انجام خواهد داد، در هر دوره تعیین می نماید.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید