Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش هزینه فولادسازی با تکنولوژی پِرد

کاهش هزینه فولادسازی با تکنولوژی پِرد

مدیرعامل فولاد میانه گفت: تکنولوژی جدید و ایرانی پِرِد موجب کاهش هزینه‌های مصرف شده برای تولید سنگ آهن می‌شود.

رسول احمدزاده مدیرعامل فولاد میانه اظهار کرد: طرح فولاد میانه یکی از 8 طرح فولادی کشور است که بعد از فولاد سپیدشت افتتاح شد.

وی با توضیح درمورد خصوصیات فنی پروژه فولاد میانه،گفت: یکی از ویژگی های این طرح، احداث کارخانه در مساحت محدود بوده که این امر موجب صرفه جویی در هزینه ها و میزان سرمایه گذاری لازم برای اجرای پروژه شده است.

احمدزاده همچنین تاکید کرد: نکته مهم دیگر در مورد کارخانه فولاد میانه ، استفاده از ظرفیت های بومی در احداث و اجرای آن بود، تا جاییکه از حداکثر توان شرکت های داخل استان استفاده شد.

مدیرعامل فولاد میانه تصریح کرد: در کارخانه فولاد میانه از تکنولوژی تمام ایرانی پِرِد ( پرد را می‌توان روشی بهینه‌سازی شده برای تولید آهن اسفنجی دانست) بهره برداری شده است که موجب کاهش هزینه های مصرف برای تولید سنگ آهن در این کارخانه می شود.

وی در خاتمه گفت: انتظار می‌رود با تکمیل زنجیره فولادسازی احیا و نورد در مجموعه فولادسازی میانه در آینده نزدیک، شاهد اشتغالزایی هرچه بیشتر در سطح استان باشیم.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید