Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
مازاد تراز تجاری چین با آمریکا

مازاد تراز تجاری چین با آمریکا

مازاد تراز تجاری چین با آمریکا در ماه سپتامبر نشان از رشد قابل ملاحظه و 16.6 درصدی صادرات به آمریکا بوده است که با وجود جنگ تجاری این دو کشور رقم قابل ملاحظه ای است.

بازارهای آسیایی آخرین روز کاری هفته را در حالی پشت سر گذاشتند که پس از یک هفته معاملات کمرنگ توانستند با کمی افزایش، معاملات را آغاز کنند.

پس از این که بازار شانگهای با افزایش نسبی همراه شد و توانست کمی روند بهبود را نسبت به هفته گذشته به ثبت برساند، بازارهای دیگر نیز به پیروی از بازار چین، حرکتی صعودی را تجربه کردند.

افت شدید شاخص‌ها در چین در ماه‌های گذشته، ارزش شاخص این کشور را به 4 سال پیش بازگرداند و جنگ تجاری میان این کشور و آمریکا اقتصاد چین را به روزهای اسفناکی کشاند.

این در حالی است که، پس از ماهها روند نزولی در بازار چین، در معاملات امروز این بازار توانست با کمی افزایش شاخص همراه شود.

اما در بازار امروز، افزایش شاخص‌ها موجب اعتماد نسبی سهامداران به بازار شد در حالی که پیش از این بازار این کشور با افت‌های پی در پی موجب خروج سهامداران و سرمایه‌ها شده بود.

دراین بین بازارهای اروپایی نیز به دنبال آسیایی‌ها روند صعودی را در پیش گرفتند.

فوتسی لندن رشد 0.4 درصدی داشت و داکس آلمان نیز 0.3 درصد مثبت شد در حالی که کک فرانسه با رشد یک درصدی معاملات را ادامه داد .

رشد 0.8 درصدی شاخص شانگهای چین پس از آن که در جلسه پیشین معاملاتی افت 1.8 درصدی را به ثبت رسانده بود، توانست کمی تب بازار را کاهش دهد.

در بازارهای آمریکا نیز افزایش شاخص‌ها پس از اظهارات وزیر دارایی امریکا آغاز شد. پمپئو پس از سقوط شاخص‌های بازار این کشور در روز چهارشنبه اعلام داشت که افت شاخص‌ها موقتی است.

در این بین، تازه‌ترین آمار صادرات و واردات چین در ماه سپتامبر نشان از این بود که واردات آمریکا به چین با اختلال رو به رو بوده است.

مازاد تراز تجاری چین با آمریکا در ماه سپتامبر نشان از رشد قابل ملاحظه و 16.6 درصدی صادرات به آمریکا بوده است که با وجود جنگ تجاری این دو کشور رقم قابل ملاحظه ای است.

در حالی که صادرات آمریکا به چین تنها افزایش 1.6 درصدی داشته است و این امر می تواند آمریکا را نسبت به وضع تعرفه‌های جدید دیگر ترغیب کند.

در این بین شاخص بهای مصرف کننده در آمریکا طی ماه سپتامبر رشد 0.1 درصدی نسبت به ماه قبل داشته است و نتوانسته پیش بینی کارشناسان را برآورده کند که این موضع موجب کاهش شاخص دلار شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید