Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
موافقت با صادرات شمش‌فولاد به‌شرط تأمین نیاز داخلی

موافقت با صادرات شمش‌فولاد به‌شرط تأمین نیاز داخلی

عضو کمیسیون صنایع و معادن ، گفت: با صادرات موافق هستیم اما باید نیاز داخلی کشور تأمین شود و با توجه به بالا بودن تعرفه واردات شمش تولیدکنندگان توانان رقابت‌پذیری خود را از دست می‌دهند.

حمیدرضا فولادگر در خصوص عدم فروش شمش فولاد توسط تولیدکنندگان داخلی به کارخانه‌های ذوب‌آهن و نورد، گفت: در گذشته مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت، فولادسازان و انجمن تولید کنندگان فولاد دعوت شدند و در این خصوص مذاکراتی صورت گرفت و جمع‌بندی‌هایی را انجام دادیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارخانه‌جات تولید کننده تیرآهن، میلگرد و دیگر کارخانه‌جات نیازمند شمش فولادی معتقد هستند هنوز مواردی که در جلسات بر سر آنها توافق شد اجرایی نشده است، گفت: به‌همین دلیل خود وزیر در بحث مس و فولاد روز گذشته دعوت شد تا تکلیف این موضوع مشخص شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با بحث صادرات موافق هستیم، ادامه داد: اما در بحث صادرات باید نیاز داخلی کشور نیز تأمین شود اگر این نیاز تامین نشود مجبور به واردات شمش می شویم، با توجه به بالا بودن تعرفه واردات شمش تولیدکنندگان توانایی رقابت‌پذیری خود را از دست می‌دهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اگر تعرفه واردات شمش را کاهش دهیم در خلاف مسیر حمایت از تولید داخل حرکت کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: بهتر این است که تولیدکنندگان در کنار صادرات خود نیاز تولید داخل را با قیمت صادراتی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و یا اینکه بخشی از سهمیه تولید خود را برای تولید کنندگان داخلی قرار دهند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید