Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
وضعیت پیش‌بینی‌های سازمان تجارت جهانی

وضعیت پیش‌بینی‌های سازمان تجارت جهانی

وضعیت پیش‌بینی‌های سازمان تجارت جهانی

رئیس سازمان تجارت جهانی گفت که تجارت جهانی، پس از اثبات انعطاف‌پذیری در طول همه‌گیری، ضعیف‌تر از پیش‌بینی‌ها عمل می‌کند. ایویلا، مدیر کل سازمان تجارت جهانی اظهار کرد که ما باید سیستم تجاری چندجانبه را بازسازی و اصلاح کنیم، آن را برای هدف مناسب کنیم اما آن را بدیهی ندانیم. او افزود که سیستم تجارت جهانی به شدت تحت فشار است.وی گفت که تقاضا در اکثر اقتصادهای بزرگ، به جز ایالات متحده و هند کند است. در همین حال، جنگ‌ها و مشکلات مربوط به آب‌وهوا مانند خشکسالی که حمل‌ونقل از طریق کانال پاناما را کند می‌کند، به عرضه ضربه می‌زند. رئیس سازمان تجارت جهانی در چشم انداز اقتصادی اظهار کرد که ریسک‌ها در جهت نزولی هستند.
او گفت که حجم تجارت کالا برای سال ۲۰۲۳ احتمالاً کمتر از پیش‌بینی سازمان تجارت‌جهانی برای رشد ۰.۸ درصدی در ماه اکتبر است و افزود که پیش‌بینی رشد ۳.۳ درصدی در سال جاری و قبل از جنگ رژیم صهیونیستی و غزه نیز ممکن است خیلی خوش‌بینانه باشد. سازمان تجارت‌جهانی در حال کار بر روی به روزرسانی پیش‌بینی‌های خود است.
طبق گزارش بلومبرگ، سازمان تجارت‌جهانی در سال‌های اخیر به دلیل رقابت ژئوپلیتیکی بین ایالات‌متحده و چین، دو قدرت اقتصادی بزرگ جهان که بر سر مسائلی از جمله فناوری نیمه‌هادی‌ها با هم درگیر شده‌اند، تضعیف شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید