Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
وضعیت صنعت آلمان

وضعیت صنعت آلمان

وضعیت صنعت آلمان

بر اساس گزارش رویترز، سفارشات صنعتی آلمان در ماه فوریه کندتر از حد انتظار رشد کرد و نشان داد که تقاضای ضعیف در بخش تولید همچنان بر بزرگترین اقتصاد اروپا تاثیر می‌گذارد.اداره آمار فدرال آلمان اعلام کرد سفارشات جدید نسبت به ماه قبل ۰.۲ درصد افزایش یافته است و نظرسنجی رویترز از تحلیلگران به افزایش ۰.۸ درصدی اشاره کرده است.
رالف سولوین، اقتصاددان ارشد Commerzbank گفت این افزایش به دلیل افزایش اندک سفارش‌های بزرگ بود و اگر این سفارش‌ها حذف شوند، نتیجه ۰.۸ درصد کاهش خواهد یافت. بنابراین روند تقاضا برای کالاهای صنعتی آلمان به سمت پایین ادامه می یابد.انتظار می‌رود اقتصاد آلمان پس از آن که در سه ماهه پایانی سال گذشته ۰.۳ درصد کاهش یافت، در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ وارد رکود فنی دیگری شود.
اگرچه فعالیت در بخش خدمات نشانه‌هایی از ثبات را نشان می‌داد اما کارخانه‌ها همچنان با مشکل مواجه بودند. سفارشات صنعتی داخلی ۱.۵ درصد در ماه افزایش یافت، در حالی که سفارشات خارجی ۰.۷ درصد کاهش یافت. سفارشات جدید از منطقه یورو ۱۳.۱ درصد در ماه کاهش یافت و در مقابل، سفارشات جدید از منطقه غیر یورو ۷.۸ درصد افزایش یافت.
شاخص مدیران خرید بخش تولید نشان داد که رکود در بخش تولید که حدود یک پنجم اقتصاد آلمان را تشکیل می‌دهد، در ماه مارس ادامه یافت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید