Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
آغاز استخراج سرب و مس به شیوه روباز

آغاز استخراج سرب و مس به شیوه روباز

آغاز رسمی بهره‌برداری و استخراج به شیوه روباز

مدیر مجتمع معدنی سرب نخلک گفت: بهره‌برداری و استخراج ماده معدنی از ابتدای سال جاری با کسب مجوزهای لازم از ایمپاسکو و سازمان صمت استان اصفهان آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، عارف باقری بیان کرد: با انجام اکتشافات تکمیلی در سال 1400، موفق به کشف ذخیره‌ای بالغ بر ۷۸ هزار متر مکعب و باطله‌برداری ۲۹۴ هزار متر مکعب به صورت روباز در معدن سرب نخلک شدیم.
وی در ادامه افزود: پس از اخذ مجوزهای لازم از سوی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و همچنین سازمان صمت استان اصفهان، فعالیت و استخراج ماده معدنی از ابتدای سال ۱۴۰۱ رسما کلید خورد.مدیر مجتمع معدنی سرب نخلک عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود میزان تولید کنسانتره سرب مجتمع معدنی سرب نخلک با این خوراک جدید نزدیک به ۱۰ درصد در سال ۱۴۰۱ افزایش داشته باشد.
باقری در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر و با ادامه فعالیت‌های اکتشافی، چند محدوده امیدبخش جدید بابت استخراج روباز شناسایی شده که مطالعات و اقدامات جهت تکمیل نتایج در دست اقدام است.گفتنی است مجتمع معدنی سرب نخلک از قدیمی‌ترین معادن فلزی زیرزمینی کشور بوده که استخراج آن از ابتدا تاکنون به شیوه زیرزمینی انجام شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید