Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اولویت اصلی شرکت مس، توسعه متوازن و پایدار

اولویت اصلی شرکت مس، توسعه متوازن و پایدار

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: یکی از اولویت‌های اصلی شرکت مس، توسعه متوازن و پایدار است.

احمد مرادعلیزاده صبح امروز در بازدید از کوره فلش ذوب مس سرچشمه گفت: از اول دولت یازدهم اقدامات بسیار خوبی در شرکت ملی صنایع مس ایران صورت گرفته و همواره اولویت اصلی ما در این صنعت، توسعه متوازن و پایدار است.

وی افزود: کل مجموعه مس با یک روش فنی و اقتصادی کار می‌کنند و هدف ما این است که در کشور، اثرات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشیم.

مرادعلیزاده در بخش دیگری از صحبت‌هایش به راه اندازی کوره فلش ذوب مس سرچشمه اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین اثر راه اندازی کوره فلش، حفظ محیط زیست از غبار، دود، دی اکسید کربن و گوگرد، و حذف سوخت فسیلی است.

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران افزود: انشاءالله در آینده گوگرد را تبدیل به اسید می‌کنیم. تعهد ما این است که منطقه کرمان تا پایان سال ۹۸ منطقه سبز شود و کارهایی که در سرچشمه و خاتون آباد اتفاق می‌افتد، این نوید را می‌دهد.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی تمامی مدیران، کارکنان و پیمانکاران داخلی و خارجی گفت: همه در تلاش هستند که سیستم ذوب سرچشمه را به نقطه مطلوب برسانند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید