Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ضرورت نظارت ویژه بر معادن

ضرورت نظارت ویژه بر معادن

ضرورت نظارت ویژه بر معادن

به گزارش متال آنلاین ، استاندار اردبیل (سید حامد عاملی) در جلسه شورای معادن استان اردبیل گفت: برداشت‌های غیر اصولی از معادن باید ساماندهی شود که نظارت سازمان صمت در این راستا بسیار کاربردی است. برداشت از معادن باید در چارچوب مشخص انجام شود که ضروری است سازمان صمت نسبت به این برداشت‌ها نظارت جدی داشته باشد. وی با تاکید بر اینکه محل برداشت پس از اتمام کار تسطیح شده تا مشکلی ایجاد نشود، تصریح کرد: با تایید دستگاه اجرایی مربوط مجوز فعالیت و برداشت از معادن صادر می‌شود، بنابراین با هدف نظارت در راستای برداشت بهینه از معادن از سوی سازمان‌های متولی نباید اهمال‌کاری صورت گیرد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه در صورت تکمیل مجموعه بزرگراه شمال و جنوب در استان اردبیل بهره‌برداران این مسیرها در تردد مشکلی نخواهند داشت، گفت: این مسیرها مکان‌های پرترددی هستند و اکثر تصادفات در این مسیر اتفاق می‌افتد که تحقق این امر مستلزم همکاری دستگاه‌های اجرایی و معدن‌کاران است. در ادامه این جلسه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل نیز با اشاره به اینکه لحاظ کردن اهداف سازمان صمت استان در حمایت از ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی صادرات‌محور که نیازمند توسعه راه‌های مواصلاتی استان است، خاطر نشان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آمادگی دارد تا مشکلات احتمالی اداره کل راه استان با معدن‌کاران را در اسرع وقت رفع کند تا پروژه‌های راهسازی بدون وقفه انجام گیرد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید