Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ارسال تختال به روش جدید به واحد نورد گرم فولاد مبارکه

ارسال تختال به روش جدید به واحد نورد گرم فولاد مبارکه

رئیس تولید و تعمیرات واحد آماده‌سازی تختال فولاد مبارکه گفت:ارسال تختال به نورد گرم به روش شارژ داغ (HOT CHARGE) از 709 عدد تختال در ماه با تناژ 14 هزار و 58 تن به 3 هزار و 790 عدد تختال و تناژ 81 هزار و 376 تن در مهرماه رسید.

نورالدین رئیس‌زاده با اشاره به رشد 578 درصدی ارسال تختال داغ به نورد گرم اظهار کرد: ارسال تختال به نورد گرم به روش شارژ داغ (HOT CHARGE) از 709 عدد تختال در ماه با تناژ 14 هزار و 58 تن به 3 هزار و 790 عدد تختال و تناژ 81 هزار و 376 تن در مهرماه رسید و رشد 578 درصدی را در این بخش رقم زد.

وی افزود: این موفقیت با تلاش کارکنان واحد آماده‌سازی تختال (واحد 28) و با همکاری واحد جرثقیل‌ها، دفتر فنی تولید، برنامه‌ریزی تولید و کنترل کیفی، در مهرماه سال جاری به دست آمد.

رئیس تولید و تعمیرات واحد آماده‌سازی تختال فولاد مبارکه بیان داشت: علاوه بر ثبت رکورد فوق، کارکنان ناحیه فولادسازی نیز موفق شدند، با ثبت رکورد روزانه، ارسال 240 عدد تختال داغ (HOT CAHARGE) به نورد گرم را به ثبت برسانند.

وی در رابطه با چگونگی ارسال تختال از واحدهای فولادسازی به واحدهای نورد گرم در کارخانه‌های فولادسازی تصریح کرد: فرایند آماده‌سازی و اصلاح (CONDITIONING) در صنایع فولاد از اهمیت خاصی برخوردار است، به نحوی که به منظور انجام عملیات نورد گرم، پس از تولید تختال‌ها، فرایند آماده‌سازی پیچیده‌ای به منظور سرد کردن، رفع عیوب، انبار و در نهایت ارسال تختال به خط نورد گرم انجام می‌شود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید