Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
دومین صادرکننده بزرگ زغال سنگ در تنگنا

دومین صادرکننده بزرگ زغال سنگ در تنگنا

روز گذشته سیزدهم فوریه، کمپانی کانادایی تک، اعلام کرد که در فصل آخر سال 2018 بخاطر قیمت‌های پایین فلزات پایه و نفت متحمل ضرر شده است.

کمپانی کانادایی تک(Teck) که دومین صادر کننده بزرگ زغال سنگ است در روز چهارشنبه سیزدهم فوریه اعلام کرده که سودی که در مدت یک فصل(سه ماه) بدست آورده، خیلی پایین‌‌تر از حد انتظار بوده و بخاطر قیمت‌های پایین فلزات پایه و نفت متحمل ضرر سنگینی شده است.

وجود تنگناها در بخش حمل و نقل این کشور منجر شده تا قیمت نفت کانادایی تحت فشار قرار گیرد و کاهش پیدا کند و به واحدهای تجارت و کسب و کار آسیب برساند. در همین حال، اختلافات تجاری امریکا و چین نیز بازار کالاها را آشفته کرده است.

به دلیل کاهش قیمت‌های نفت و فلزات پایه در غرب کانادا، کمپانی تک اعلام کرده که این مجموعه تنظیمات قیمت‌گذاری منفی، هزینه‌های مربوط به کاهش ارزش موجودی و زیان‌های عملیاتی را در معدن فورت هیلز، در سه ماهه آخر سال ثبت کرده است.

ماه گذشته، یک کمپانی مستقر در ونکوور در مورد این مسئله هشدار داده بود که سود سه ماهه آخر سال آنها انتظار بازار را بخاطر خوابیدن تجارت و کسب و کار در بخش انرژی و واحدهای عملیاتی که روی و سرب تصفیه شده تولید می‌کنند، برآورده نمی‌کند.

منابع کمپانی تک گفته‌اند که سود این شرکت در سه ماه آخر سال در روز 31 دسامبر 26.5% کاهش داشته است.

تالیف و ترجمه:پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید