Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رصد عملیات‌های ذوب مس جهانی با فناوری ماهواره‌ای

رصد عملیات‌های ذوب مس جهانی با فناوری ماهواره‌ای

گزارش متال آنلاین، در خصوص افت عملیات‌های ذوب مس جهانی که توسط SAVANT، یک فناوری ماهواره‌ای، اعلام شده است.

به گزارش متال آنلاین، برنامه SAVANT اعلام کرده است که، شاخص پراکندگی فعالیت جهانی در ماه ژوئیه به طور متوسط 41.5 بوده است که کمترین میزان گزارش شده از مارس 2018 است.

SAVANT گفته است که، شاخص چینی‌ها 43.1 افت داشته که کمترین میزان گزارش شده از ماه دسامبر و اولین سطح زیر 50 در سال جاری است.

شاخص ذوب مس جهانی SAVANT، یک همکاری مشترک بین شرکت اطلاعات جغرافیایی Earth-i و کمپانی Marex Spectron می‌باشد و وضعیت عملیاتی به روز حدود 90% از کارخانه‌های ذوب مس جهان را با استفاده از فناوری ماهواره‌ای تحت نظر دارد.

دکتر گای وولف، سرپرست تجزیه و تحلیل در موسسه جهانی Marex Spectron گفته است:

"به طور کلی در ماه‌های اخیر سطح فعالیت جهانی به دلیل گزارشاتی که از چین بیرون می‌آمد، افزایش یافته است. همچنین با توجه به اینکه چین اکنون شاهد نگهداری بیشتر است، ضعف در سطح جهان محسوس‌تر است."

وی در ادامه افزوده که:

"اگرچه که همیشه در این تاریخ از سال فعالیت‌های ذوبی ضعیف بوده، اما به دلیل شرایطی که امسال بر جهان حاکم شده، قاعده‌هایی که برای هر فصل وجود داشت نیز کنار گذاشته شده‌ است."

ضمنا به گزارش متال آنلاین و به نقل از بلومبرگ، در همین حال، موجودی‌های مس در انبارهای مرتبط به بورس فلزات لندن افت پیدا کرده‌اند و پایین‌ترین سطح خود از ماه اوت سال 2007 چیزی در حدود 107.500 هزار تن رسیده‌اند.

خاطر نشان می‌کنیم که در روز گذشته، قیمت مس به بالاترین سطح خود در دوسال گذشته رسیده بود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید