Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد تورم روسیه

رشد تورم روسیه

رشد تورم روسیه

بیزنس نوشت، بر اساس داده‌های وزارت توسعه اقتصادی روسیه، تورم سالانه روسیه از ۲۰ تا ۲۶ فوریه به ۷.۵۸ درصد از ۷.۵۷ درصد ثبت شده طی هفته گذشته افزایش یافت. در هفته ۲۰ فوریه تا ۲۶ فوریه ۲۰۲۴، تورم در بازار مصرف ۰.۱۳درصد بود و رقم سالانه منفی ۷.۵۸درصد را ثبت کرد.
نرخ رشد قیمت در بخش محصولات غذایی به ۰.۱۹درصد کاهش یافت. در مورد میوه‌ها و سبزیجات رشد قیمت تا ۰.۶۱ درصد نزول کرد و برای سایر محصولات غذایی در سطح هفته گذشته (۰.۱۵ درصد) باقی ماند. در بخش غیرخوراکی، قیمت‌ها در هفته گزارش تقریبا بدون تغییر (کاهش قیمت نزدیک به صفر ۰.۰۱درصد) باقی ماندند. در بخش خدمات، تورم ۰.۳ درصد بود که در برابر تغییرات قیمت بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی قرار گرفت.
در همان زمان، بر اساس داده‌های سرویس آمار روسیه (روسستات)، تورم در روسیه در ۲۰ فوریه تا ۲۶ فوریه ۲۰۲۴ نسبت به هفته قبل شتاب گرفت و به ۰.۱۳ درصد رسید. یک هفته قبل (از ۱۳ تا ۱۹ فوریه) این کشور تورم ۰.۱۱ درصد را گزارش کرد. از ابتدای فوریه، قیمت مصرف‌کننده در روسیه ۰.۵۶درصد افزایش یافته است.
بیزنس همچنین نوشت، در شرایط سالانه، تورم در روسیه تا ۲۶ فوریه ۲۰۲۴، بر اساس محاسبات با استفاده از میانگین داده‌های روزانه برای این سال و سال گذشته در تاریخ های مشابه، به ۷.۵۸ درصد رسید.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید