Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رکورد خرید طلا در روسیه

رکورد خرید طلا در روسیه

 رکورد خرید طلا در روسیه

نشریه تجاری Vedomosti با استناد به داده های فروش بانک های بزرگ روسیه ، اتباع روسیه رکورد خرید طلا در چندماه گذشته را به ثبت رسانده اند، حتی فراتر از پیش بینی های وزارت دارایی این کشور . بر اساس برآورد Vedomosti ، 5 بانک از 13 بانک مهم روسیه توانستند با فروش 57 تن طلا از پیش بینی فروش سالانه طلای وزارت دارایی در سال 2022 فراتر بروند. پنج موسسه ذکر شده در این گزارش عبارتند از Sberbank، VTB، Promsvyazbank (PSB)، Tinkoff Bank و بانک اعتباری مسکو (MCB). مجموع فروش در سرتاسر بازار حتی بالاتر بود: طبق برآورد اوکسانا لوکیچوا، تحلیلگر بازار کالا در Otkritie Investments، کل فروش طلای بانک ها در سال 2022 بین 64 تا 67 تن خواهد بود.
وزارت دارایی روسیه پیش از این پیش بینی کرده بود که کل فروش این فلز گرانبها تا پایان سال 2022 به 40 تا 50 تن برسد. در سال 2021، این وزارتخانه کل فروش شمش را 6 تن برآورد کرد. کشور در حال جنگ روسیه رکورد خرید شمش طلا را شکست. این کشور در سال‌۲۰۲۲ موفق شد خرید شمش طلا را ۱۰برابر کرده و تا ۵۰‌تن افزایش دهد. داده‌های وزارت دارایی روز جمعه نشان‌داد که روس‌ها در سال‌۲۰۲۲ به‌میزان بی‌‌‌‌‌‌‌سابقه‌‌‌‌‌‌‌ای شمش طلا خریدند، زیرا کاهش مالیات بر فلزات گرانبها مردم را تشویق کرد تا شمش را به‌عنوان دارایی ایمن ذخیره کنند. مسکو در مارس گذشته ۲۰‌درصد مالیات ارزش‌افزوده خود را برای معاملات فیزیکی طلا برای افراد حذف کرد تا مردم را از استفاده از دلار آمریکا به‌عنوان پناهگاهی امن دور کند. همچنین مردم را از پرداخت مالیات بر درآمدهای حاصل از فروش شمش طلا معاف کرد و تقاضا برای این فلز را افزایش داد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید