Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صعود قیمت آلومینیوم ایران و آلومینیوم جهانی

صعود قیمت آلومینیوم ایران و آلومینیوم جهانی

گزارش متال آنلاین در خصوص تازه‌هایی از جهان آلومینیوم.

صعود قیمت آلومینیوم در بورس کالای ایران

به گزارش متال آنلاین، به دنبال افزایش نرخ دلار در طی هفته‌‌های گذشته، بورس کالای ایران شاهد صعود بی‌سابقه قیمت اکثر فلزات بوده است. اما در این میان قیمت آلومینیوم رکورد قابل توجهی را به ثبت رسانده است به طوری‌که در عرض سه هفته بیش 33% قیمت آن رشد داشته و حتی در هفته گذشته از کیلویی 40 هزار تومان هم گذر کرده است.

همچنین این انتظار وجود دارد که افزایش قیمت آلومینیوم همچنان ادامه داشته باشد، زیرا در طی هفته جاری در بورس کالای ایران عرضه‌ای صورت نگرفته است.

پیش‌بینی اخیر موسسه فیچ در خصوص قیمت آلومینیوم

موسسه فیچ به تازگی پیش‌بینی خود را در خصوص قیمت آلومینیوم به روز کرده است. این موسسه در این راستا اذعان داشته که انتظار دارد بهبود اقتصادی در چین به صورت V شکل و با سرعت زیادی صورت گیرد، به همین علت پیش‌بینی می‌کند که قیمت آلومینیوم در سال جاری به سمت صعود جریان داشته باشد.

موسسه فیچ پیش‌تر پیش‌بینی کرده بود که متوسط قیمت آلومینیوم در سال 2020 معادل 1.600 دلار به ازای هرتن باشد. اما به دلیل سرعتی که چین در بهبود اقتصاد خود پیش‌ گرفته است، این میزان را افزایش داده و اعلام کرده که انتظار دارد در سال 2020 قیمت هر تن آلومینیوم نزدیک به 1.700 دلار باشد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید