Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صعود قیمت آلومینیوم

صعود قیمت آلومینیوم

اوج‌گیری قیمت آلومینیوم

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، در روز جمعه 13 اسفند ماه،69 دلار افزایش پیدا کرد و به سه هزار و 851 دلار رسید که این رقم در تاریخ معاملات آلومینیومی بی‌سابقه است.، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه 13 اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه 12 اسفند ماه)، رشد 1.8 درصدی معادل 69 دلار داشت. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه 12 اسفند ماه، آلومینیوم سه هزار و 782 دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به سه هزار و 851 دلار به ازای هر تن رسید. همچنین روز جمعه 13 اسفند ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افزایش 14.8 درصدی معادل 495 دلار و 50 سنت از سه هزار و 355 دلار و 50 سنت به ازای هر تن به سه هزار و 851 دلار به ازای هر تن رسیده است.


میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با 28 هزار و 975 تن کاهش از 823 هزار و 125 تن در هفته گذشته به 794 هزار و 150 تن در هفته اخیر رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید