Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
گزارش رویدادهایی از بزرگترین مصرف‌کننده فلزات جهان

گزارش رویدادهایی از بزرگترین مصرف‌کننده فلزات جهان

گزارش متال آنلاین از رویدادهای مربوط به مس و فلزات غیرآهنی در چین.

به گزارش متال آنلاین، انتظار می‌رود که تولید مس در چین در شش ماه نخست سال 2020 و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یابد، زیرا واحدهای ذوب مس این کشور بعد از انجام فرآیندهای تعمیر و نگهداری جان گرفته و حتی باعث شدند تا تولید کاتد مس این کشور در ماه مه صعود پیدا کند.

جالب است که بدانید پیش‌بینی شده که به دنبال پیشرفت و بهبود اقتصادی سریع چین بعد از بحرانی که کرونا بوجود آورد، مصرف مس در این کشور افزایش پیدا کند. انتشار این گزارش در روزهای اخیر باعث شد تا دوباره امیدها نسبت به احیای اقتصادی دومین اقتصاد بزرگ دنیا زنده شود.

فلزات غیرآهنی بورس شانگهای (SHFE) به جز قلع در روز جمعه با افزایش قیمت مواجه شدند زیرا چین اعلام کرده که برنامه‌هایی برای حفظ نقدینگی در سیستم مالی برای باقی سال دارد که این امر منجر به بالارفتن امیدها نسبت به افزایش تقاضا شده است.

در روز پنجشنبه یکی از متخصصان چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا در این کشور تحت کنترل است. به دنبال این خبر بازارها در روز جمعه تحت تاثیر قرار گرفتند و مسیر رشد را طی کردند.

به طور کلی نیز نگرانی‌های مربوط به درگیری‌های ژئوپلیتیکی بین کشورها در آسیا و مسائلی که در خصوص شیوع کرونا در کشورهای مختلف بوجود آمده، بازارها را در حاشیه نگه داشته است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید