Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
باتری های تجدیدپذیر

باتری های تجدیدپذیر

نصب باتری های تجدیدپذیر ایالات متحده

انرژی های تجدیدپذیر، به ویژه انرژی خورشیدی، قرار است در سال 2023 بدرخشد. امسال، ایالات متحده قصد دارد بیش از 80 درصد از تاسیسات انرژی جدید خود را از منابعی مانند باتری، خورشید و باد تامین کند.نقشه زیر از داده های EIA برای برجسته کردن تاسیسات برنامه ریزی شده انرژی تجدیدپذیر و ذخیره باتری در ایالات متحده بر اساس ایالت برای سال 2023 استفاده می کند.


تگزاس و کالیفرنیا پیشرو در انرژی های تجدید پذیر
تقریباً همه ایالت‌های ایالات متحده برنامه‌هایی برای تولید انرژی پاک جدید در سال 2023 دارند، اما تعجب آور نیست که دو ایالت پرجمعیت را در صدر این گروه ببینیم. با وجود اینکه بخش اعظم انرژی آن از گاز طبیعی تامین می شود تامین می شود ، تگزاس در حال حاضر در تاسیسات برنامه ریزی شده انرژی های تجدید پذیر ایالات متحده پیشتاز است. این ایالت همچنین برنامه هایی برای تامین برق نزدیک به 900000 خانه با استفاده از انرژی جدید باد دارد. کالیفرنیا در رتبه دوم قرار دارد که می‌تواند تا حدی به تصویب Title 24 نسبت داده شود، یک کد انرژی که داشتن تجهیزات لازم برای نصب آسان پنل‌های خورشیدی، ذخیره باتری و شارژ EV را برای ساختمان‌های جدید اجباری می‌کند.
انرژی خورشیدی جدید در ایالات متحده فقط از مکان هایی مانند تگزاس و کالیفرنیا نمی آید. در سال 2023، اوهایو 1917 مگاوات ظرفیت خورشیدی جدید را اضافه خواهد کرد که نوادا و کلرادو از آنها فاصله زیادی ندارند.


ایالت نیویورک همچنین به دنبال تبدیل شدن به یکی از پیشروترین تامین کنندگان انرژی های تجدیدپذیر کشور است. اداره تحقیق و توسعه انرژی ایالت نیویورک ( NYSERDA ) با 11 درصد از پروژه های جدید انرژی بادی این کشور که انتظار می رود در سال 2023 آنلاین شوند، گام های واقعی برای رسیدن به این هدف برداشته است.بر اساس داده ها،New Hampshire تنها ایالتی در ایالات متحده است که برای سال 2023 تاسیسات جدید انرژی تجدیدپذیر در مقیاس کاربردی برنامه ریزی نشده است. با این حال، این ایالت برنامه هایی برای یک نیروگاه برق آبی عظیم دارد که باید در سال 2024 آنلاین شود.
انرژی های تجدیدپذیر برای کاهش گرمایش جهانی و انتشار CO2 ضروری در نظر گرفته می شود.در راستای تلاش های هر ایالت برای ساخت تاسیسات تجدیدپذیر جدید، دولت بایدن هدفی را تعیین کرده است. دستیابی به بخش برق بدون آلودگی کربن تا سال 2035 و اقتصاد خالص صفر آلایندگی تا سال 2050 را تعیین کرده است.
EIA پیش بینی می کند که سهم تولید برق ایالات متحده از منابع تجدیدپذیر از 22 درصد در سال 2022 به 23 درصد در سال 2023 و به 26 درصد در سال 2024 افزایش یابد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید