Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران

سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران

انجمن صنفی کارفرمایی صنعت نسوز، سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز را با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران، از یکم تا سوم آبان‌ماه برگزار می‌کند.

سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران با هدف توجه به بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات، نوآوری و تحقیقات و بهره‌مندی از فناوری روز دنیا در حوزه صنعت دیرگذار، در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

دانش پایه، نسوزهای هوشمند، روند تکنولوژی دیرگداز، آموزش، تحقیق و توسعه، کاربرد، طراحی، نصب و بازرسی، چالش‌های صنعت، اقتصاد و بازار، تولید دیرگداز با اتکای به مواد اولیه داخلی و دیرگدازها، بهینه‌سازی، مصرف نهادها و حفظ محیط‌زیست محورهای اصلی این همایش هستند.

در این همایش بین‌المللی، پروفسور پیتر کوریم باخ از دانشگاه کوبلنز و لاندو آلمان، پروفسور توماس شمل از شرکت رفرا تکنیک آلمان، پروفسور ویکتور کارلوس پاندوفلی از دانشگاه ایالتی سائو کارلوس برزیل، پروفسور وانیا رجینا سالوینی از دانشگاه ایالتی سائو کارلوس برزیل، پروفسور نینیگشنگ ژو از دانشگاه علم و فناوری هنان چین، پروفسور مارک هوگر از دانشگاه لیموگس فرانسه و پروفسور یاوی لی از دانشگاه علم و فناوری ووهان چین، سخنرانی خواهند کرد.

در حاشیه این همایش، سه کارگاه آموزشی برگزار می‌شود. آشنایی با اصول و مبانی طراحی و ساخت جرم‌های ریختنی، Lower Consumptions by Making Refractories Lighter و Impact of Oxide-C refractories corrosion on steel quality عنوان این سه کارگاه است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید