Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اعلام علت کاهش تولید آلومینیوم چین

اعلام علت کاهش تولید آلومینیوم چین

بنا به آمار رسمی منتشر شده از سوی دولت چین، مقدار تولیدات آلومینیوم چین در ماه نوامبر، برای ششمین ماه متوالی کاهش یافت و به کمترین میزان خود از ماه فوریه سال ۲۰۱۵ رسید.

مقدار تولید آلومینیوم در بزرگترین کشور تولیدکننده جهان، چین در ماه نوامبر ۲.۳۵ میلیون تن گزارش شد که نسبت به ماه اکتبر سال جاری، کاهش ۷.۸ درصدی و نسبت به دوره مشابه از سال گذشته، با کاهش ۱۶.۸ درصدی همراه بود. این کاهش متوالی میزان تولید آلومینیوم در چین، به تبع اجرای برنامه کاهش (یا توقف موقتی) حداقل ۳۰ درصدی ظرفیت‌های تولید در زنجیره تأمین صنعت آلومینیوم طی ماه‌های زمستان رخ داده است. این برنامه در ابتدا ۲۸ شهر از بزرگترین شهرهای صنعتی فعال در حوزه تولید آلومینیوم که با معضل آلودگی هوا روبه‌رو هستند را شامل می‌شد.

با این حال، این کاهش متوالی میزان تولیدات، از مقدار مورد انتظار در بازار کمتر بود. برخی از تحلیل‌گران تأثیر کم چنین برنامه‌ای را در شهر بینژوی استان شاندونگ چین (یکی از ۲۸ شهر مورد نظر) که در آن بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم جهان مستتقر است جستجو کرده‌اند. شرکت هونگ‌چیائو، بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم جهان که مشمول این قانون می‌شد،اعلام کرد که از ظرفیت بیش از ۷ میلیون تنی خود (تا پایان سال ۲۰۱۶) بیشتر از ۲.۶ میلیون تن از آن را از رده خارج خواهد کرد و این در حالی است که بنا به برنامه‌های توسعه‌ای این شرکت، انتظار می‌رود که مقدار ظرفیت تولید آلومینیوم آن تا پایان سال جاری به بیش از ۸.۵ میلیون تن برسد. بنابراین با وجود از رده خارج کردن ظرفیت ۲.۶ میلیون تنی که در نگاه اول مقدار قابل توجهی به‌نظر می‌رسد، اما باید دانست که عمده آن را ظرفیت قدیمی تشکیل می‌داد که تقریبا بلا استفاده باقی مانده بود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید