Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش قیمت آلومینیوم

کاهش قیمت آلومینیوم

قیمت میانگین هفتگی آلومینیوم نسبت به هفته پیش، بیش از ۲.۲۴ درصد افت داشت و طی این دوره، نزدیک به ۱۴.۴ هزار تن از موجودی انبارهای بورس فلزات لندن نیز کاسته شد.

 نمودار ۱، تغییرات قیمت معاملات نقدی هر تن آلومینیوم را به‌همراه نوسانات موجودی انبارهای این فلز در بورس فلزات لندن طی یک ماه گذشته نشان می‌دهد. همان‌طور که در این نمودار دیده می‌شود، آلومینیوم هفته گذشته را با رشد حدود ۰.۳ درصدی در روز دوشنبه، ۴ دسامبر، نسبت به روز جمعه آغاز کرد. از مهم‌ترین عوامل رشد قیمتی آلومینیوم در این روز می‌توان به افت شاخص ارزش دلار در اوایل روز اشاره کرد که تا نزدیکی ۹۲.۶۰ واحد کاهش یافت؛ اگرچه در ادامه با رشد خوبی همراه شد و تا ۹۳.۳۱ واحد نیز افزایش یافت. همچنین شاخص مدیران خرید Caixin برای ماه نوامبر که تداوم رشد اقتصادی چین را نشان می‌داد، از رشد قیمت برخی فلزات پایه از جمله آلومینیوم حمایت کرد. در این روز حدود ۴.۴ هزار تن از موجودی انبارهای بورس فلزات لندن نیز کاسته شد.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید