Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش قیمت مس لندن

کاهش قیمت مس لندن

به گزارش METALS-LME، اتحادیه شیلی، برای جلوگیری از اعتصاب برنامه‎ریزی خواهد کرد.

خبرگزاری رویترز - امروز چهارشنبه، قیمت مس لندن به علت بالا رفتن دلار به پایین‎ترین مقدار خود در طول یکسال گذشته رسید و اتحادیه اسکاندیدای شیلی، بزرگترین معدن مس در جهان، گفت که از اعتصاب برنامه ریزی شده خود پس از ارائه پیشنهاد جدید اپراتور BHP،جلوگیری خواهد کرد.

رئيس اتحاديه، پاتريسيو تاپيا، به خبرگزاری رویترز گفت که با اعضای خود در مورد پیشنهاد جدید قرارداد، که بعد از چند روز مذاکرات دقیق صورت گرفت، در میان ترس از تکرار اعتصاب سال گذشته در اسکندیدا ، که 44 روز به طول انجامید، مشورت خواهد کرد.

در روز چهارشنبه فلزات اساسی در سراسر سازمان کاهش پیدا کرد. سرمایه‎گذاران نگران این کاهش در اقتصاد مصرف کنندگان فلزات گرانبهای چین هستند.

جان براونینگ، مدیر عامل کارگزاری باندهای مالی، گفت: هیچ ابتکار عملی برای این اقتصاد تأثیر گذار وجود ندارد...(چین)، حداقل تا زمان انتخابات ایالات متحده آمریکا "در سال 2020. پس بنابراین، مس به خودی خود و در مدت زمانی کوتاه با اختلال عرضه می‎تواند قیمت را افزایش دهد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید