Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش قیمت نقره

کاهش قیمت نقره

قیمت نقره کاهش یافت

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، قیمت نقره با وجود کاهش بازدهی و دلار کاهش یافت؛ قیمت طلا ثابت بود، اما با کاهش ارزش دلار برای اولین بار هفتگی خود از اواسط ماه آوریل تعیین شد.بازدهی معیار در بحبوحه فروش بازار، همچنان به کاهش خود ادامه داد. بازده ۱۰ ساله، دو واحد پایه کاهش یافت و سهام در بحبوحه نگرانی‌های شدید سرمایه‌گذاران، برای مورد رکود بالقوه سقوط کردند. قیمت نفت به دلیل کاهش محدودیت‌های قرنطینه چین که نگرانی‌های عرضه ناشی از تحریم اتحادیه اروپا بر نفت روسیه را خنثی می‌کند، ثابت باقی‌ مانده است.
سرمایه‌گذاران بیشتر نگران کاهش رشد اقتصادی و رکود هستند. نگرانی‌های تورمی بر درآمد این هفته تاثیر گذاشته است. قیمت‌های بالا مانع از مخارج مصرف‌کننده شده و منجر به رشد کندتر می‌شود.کاهش ارزش دلار و افزایش قیمت طلا، هر دو نشان‌دهنده نگرانی سرمایه‌گذاران از جهت‌گیری بازار است. دلار در بحبوحه ابهامات ژئوپلیتیکی به عنوان یک پناهگاه امن بالا رفت، اما تعدیل بازدهی خزانه‌داری با تورم منجر به ضعف دلار شد.
شایان ذکر است که تحلیل تکنیکال نشان داد، قیمت نقره از بالاترین سطح یک هفته‌ای نزدیک به سطح ۲۲ دلار کاهش یافت. عقب‌نشینی قیمت‌ها ممکن است نشان‌دهنده فشار نزولی باشد و شکست بزرگ‌تر زیر آن سطح، این امکان را فراهم می‌کند که سمت‌گیری را به سوی چشم‌انداز نزولی تغییر دهد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید