Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش بهره میله مسی

کاهش بهره میله مسی

میزان بهره‎برداری کارخانه‎های سازنده میله مسی در ماه ژوئیه(اواسط تیر و اوایل مردادماه)،در چین کاهش داشته است.

شاخص بهره‌ در کارخانه‎های تولید میله مسی در چین که از ضایعات‎ به عنوان مواد اولیه و خام استفاده می‌کنند در ماه گذشته 38.78% کاهش یافته است. این مقدار نسبت به سال گذشته کاهش 27.55  درصدی داشته است.

میانگین ظرفیت سالانه تولیدکنندگانی که در سطح متوسط قرار دارند، رقمی معادل 50.000 تا 100.000 تن است که در ماه گذشته تنها 40% این مقدار به بهره‎برداری رسیده است. حال آنکه میانگین ظرفیت سالانه تولیدکنندگان بزرگ بیش از 100.000 تن است.

در ماه ژوئیه(ماه گذشته) دو کارخانه بزرگ متحمل تعمیراتی شدند که در عرضه ضایعات مس خلل‎هایی ایجاد کرد، که این امر باعث کاهش بهره‎برداری شد. همچنین، بسیاری از کارخانه‎های تولیدکننده میله مسی از ضایعات به حالت تعلیق درآمدند. حاشیه‎های سقوط قیمت مس نیز باعث شده بود تا کارخانه‌های ضایعات از فروش، خودداری کنند.

در ماه اوت(بین مرداد ماه و شهریورماه) نیز، میانگین تولیدِ تولیدکنندگانِ میله‌های مسی از ضایعات، به حالت تعلیق درآمد و خط تولیدشان به سختی و بدون هیچ برنامه‎ریزی مشخصی به تولید ضایعات در سطح پایین ادامه داد. یکی از کارخانه‌ها نیز به علت بدهی و وارد آمدن خسارات بسیار، تعطیل شد. در نتیجه، این امر موجب افزایش استفاده از مفتول مس شد.

کلام آخر آنکه، انتظار می‌رود که در این ماه تولیدکنندگان میله‎های مسی با افزایش نرخ بهره، 3.55% بهره‎ای بیشتر از ماه گذشته داشته باشند، چرا که دو کارخانه تولیدات خود را از سرگرفته‎اند. با این حال، میانگین نرخ بهره تولیدکنندگان احتمالاً به میزان 3.75 درصد کاهش پیدا خواهد کرد و میزان عملکرد کلی به میزان 0.24 درصد از ماه ژوئیه به 38.54 درصد در ماه اوت اُفت خواهد داشت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید