Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ثبت رکورد تولید شمش روی ایران

ثبت رکورد تولید شمش روی ایران

مدیر عامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران از رکورد شکنی تولید شمش روی در این گروه خبر داد.

رکورد جدید تولید ۸۱۹۸ تن شمش روی در شهریور ماه ثبت شد.

اردشیر سعد محمدی در ادامه دستیابی به این رکورد را بی سابقه دانست و افزود: استحصال بیش از هشت هزار تن شمش روی آن هم در شرایط کاهش بی سابقه عیار مواد معدنی داخلی و موانع تامین خاک از منابع خارجی، بر اهمیت دستیابی به رکورد یاد شده می‌افزاید.

سعدمحمدی یاد آور شد: برای نیل به این موفقیت شرکت‌های "تولید روی بندرعباس" با تولید ۱۲۵۰ تن، "کالسیمین" با تولید ۳۵۹۱ تن و "ذوب روی بافق" با تولید ۱۳۷۴ تن شمش روی که به ترتیب در ۶۰ ماه، ۲۸ ماه و ۱۱ ماه گذشته بی سابقه بوده، بیشترین نقش را ایفا کرده اند.

به گفته وی همچنین دو شرکت فرآوری مواد معدنی ایران نیز با ۵۷۳ تن تولید، ذوب و روی قشم با ۹۲۲ تن تولید، شرکت ملی سرب و روی ایران با ۴۸۹ تن تولید در شهریور ماه با ثبت رکورد تولید پنج ساله همراه شدند.

شرکت اسیدسازان با ثبت رکورد ۱۱۸۹۵ تنی در شهریور ۹۶ بیشترین تولید ماهانه را به ثبت رساند و میزان تولید ماهانه این شرکت با ثبت ۶۲۹۷۹ تن تولید نسبت به رکورد قبلی در ۶ ماهه سال ۹۳ بیش از ۱۴. ۳ درصد رشد را تجربه کرد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید