Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش رکود در منطقه یورو

کاهش رکود در منطقه یورو

کاهش رکود در منطقه یورو

به گزارش رویترز، رکود کارخانه‌های منطقه یورو برای سومین ماه در ژانویه کاهش یافت. همچنین بر اساس نظرسنجی صورت گرفته، اکثر زیرشاخص‌ها در محدوده انقباض باقی مانده‌اند و رکود فعالیت کارخانه‌های منطقه یورو برای سومین ماه در ژانویه کاهش یافت. شاخص نهایی مدیران خرید یورو در ژانویه از ۴۴.۴ دسامبر به ۴۶.۶ صعود کرد که با برآورد اولیه مطابقت داشت اما همچنان زیر مرز ۵۰ است که رشد فعالیت را از انقباض جدا می‌کند.
سیروس دلا روبیا، اقتصاددان ارشد در بانک تجاری هامبورگ گفت: شاخص مدیران خرید سه ماه متوالی افزایش داشته است. تقریباً همه زیرشاخص‌ها در جهت مثبت حرکت کردند، در حالی که شاخص‌هایی که قیمت‌گذاری را پوشش می‌دادند، نشان دادند که فشارهای تورمی ممکن است در ماه گذشته ضعیف شده باشد. این احتمالاً مورد استقبال سیاست‌گذاران بانک مرکزی اروپا قرار خواهد گرفت که هفته گذشته نرخ بهره را در بالاترین حد خود قرار دادند و تعهد خود را برای مبارزه با تورم تأیید کردند.
بر اساس گزارش رویترز، با توجه به اینکه اوضاع در مسیر درستی پیش می‌رود، خوش‌بینی نسبت به سال پیش رو به بالاترین حد خود از آوریل رسیده است. شاخص تولید آتی از ۵۵.۸ به ۵۷.۱ افزایش یافت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید