Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
نرخ بهره‎برداری ذوب سرب چین

نرخ بهره‎برداری ذوب سرب چین

پیش بینی شده است که خروجی و میزان بهره‎برداری از ذوب سرب در چین در ماه اوت همانند ماه ژوئیه باشد.

همانطور که انتظار می‎رفت نرخ بهره‎برداری ذوب سرب در سراسر چین برای دومین‎بار در ماه ژوئیه کندتر ‎شد،که این بخاطر حاشیه‎هایی بود که برای تولیدکنندگان به وجود آمد. این کاهش حتی زمانی که دولت مرکزی محدودیت‎های محیطی را کاهش داد، برطرف نشد.

نرخ بهره‌برداری در ماه ژوئن  2.8 درصد افزایش یافت و در ماه ژوئیه 51.1 درصد بود. این میزان، 10.3 درصد کمتر از دوره مشابه سال گذشته بود.

در ماه گذشته برای دومین‌بار ذوب تولید شده به 137,200 تن رسید، که از ماه ژوئن تا 7،900 تن افزایش داشته است.

ماه گذشته با محدود شدن حاشیه‎ها و بررسی‌های محیطی در طول ماه، بهر‎ه‎برداری از ذوب سرب و رسیدن به سود، بهبود یافت. همچنین روند کاهش قیمت باتری قراضه کندتر شد و در مقایسه با سرب، همچنان سود کمتری را به خود اختصاص داد .

ما انتظار داریم که خروجی و میزان بهره برداری کلی که در ماه ژوئیه وجود داشت تا ماه جاری هم باقی بماند زیرا محدودیت‌های زیست محیطی آسان‎تر و نرم‎تر شده و تولیدکنندگان بهره‎برداری عادی خود را ادامه خواهند داد.

با این حال نرخ بهره‎برداری نامشخص و کاهشی در ماه اوت برای تولیدکنندگان کوچک ذوب در ایالات هونان، هِبی، جیانگشی و یوننان، وجود دارد. که حاشیه‌ها و زیان‎ها، بسیاری از این تولیدکنندگان را به حالت تعلیق درمی‌آورد.

روز سه‌شنبه 14 اوت، متوسط مارجین به کمتر از 100 یوان رسیده که این رقم در ماه ژوئیه 300-400 یوان بود. این رقم‎ها با مقادیر پایان ماه ژوئن که 1،000-800 یوان بود، مقایسه گردیده.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید