Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اختلال در تامین مس مورد نیاز مقاطع برنجی

اختلال در تامین مس مورد نیاز مقاطع برنجی

رییس هیات مدیره انجمن مقاطع برنجی: تامین مس مورد نیاز مقاطع برنجی دچار مشکل شده است.

علی هوشمند رییس هیات مدیره انجمن مقاطع برنجی ضمن بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: این صنعت مواد اولیه صنایع تولیدی شیرآلات، قطعات اتصالات لوازم برقی و روشنایی و درکل هر کالایی که با اتصالات برنجی سروکاردارد، تامین کرده و با تولید مواد اولیه این صنایع به رشد تولید کشور کمک می‌کند.

وی افزود: بزرگترین مشکل ما تامین مواد اولیه است که شرکت صنایع مس باید آن رادراختیار ما بگذارد.طی 2 سال اخیر ما نیازمند مس شده‌ایم و شرکت ملی مس باید مواد اولیه ما را تامین کند.

به گفته وی برای بالابردن کیفیت نیازمند مس خالص هستیم و مس خالص در بازار ضایعات بسیار کم شده و توان تامین آن را نداریم.

وی ادامه داد: برای افزایش کیفیت مواد اولیه این صنعت باید موانع پیش روی آن را برداشت تا با تامین مواد اولیه سایر صنایع بتوانیم به رشد و رونق تولید ملی کمک کنیم.

رییس هیات مدیره انجمن مقاطع برنجی با ذکر مشکل دیگر صنعت مورد نظر گفت: مشکل مالیات بر ارزش افزوده معضلی است که با آن دست پنجه نرم می‌کنیم. مالیاتی که مصرف کننده باید بدهد تولید کننده پرداخت می‌کند.

وی تصریح کرد: در حوزه کاری ما برای تمام خریدهای خود باید از افرادی خرید کنیم که گواهی ارزش افزوده داشته باشد. دربسیاری موارد ما ناچاریم از افراد دوره‌گرد که ضایعات جمع آوری می‌کنند ، مواد اولیه خود رابگیریم که طبیعی است این افراد گواهی لازم را ندارند.

وی ادامه داد: این مشکلات وقت زیادی ازما می‌گیرد ازین رو با برطرف شدن آنها نیروی ما صرف تولید بهینه‌تر و تامین مواد اولیه سایر صنایع خواهد شد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید