Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد قیمت مس

رشد قیمت مس

رشد قیمت مس

روز گذشته، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۱۸ دلار افزایش یافت و به هشت هزار و ۲۳۰ دلار رسید. قیمت مس در روز گذشته در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه ۶ مهر ماه، ۱٫۵ درصد معادل ۱۱۸ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۵ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۲۳۰ دلار رسید. قیمت مس در روز پنج‌شنبه ۶ مهر ماه، هشت هزار و ۱۱۲ دلار بود.
قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه هفتم مهر ماه، ۱٫۴ درصد معادل ۱۱۴ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۳ درصد رشد داشته است. روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه هفتم مهر ماه ثابت باقی ماند.

طبق نمودار ۲، روز گذشته در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۵۲ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به پنج‌شنبه ۶ مهر ماه، با کاهش چهار دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید