Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
وجود ابرهای تیره در آسمان اقتصاد جهان

وجود ابرهای تیره در آسمان اقتصاد جهان

یکی از مقام‌های ارشد صندوق بین المللی پول نسبت به افزایش ابرهای تیره و طوفانی در آسمان اقتصاد جهان هشدار داده است.

دیوید لیپتون معاون صندوق بین المللی پول در اظهاراتی هشدار داد: آسمان اقتصاد جهانی در حال مواجه شدن با ابرهای تیره و خطرناکی است و دولت ها و بانک‌های مرکزی جهان برای مقابله با این تهدید آمادگی لازم را ندارند.

وی افزود: صندوق بین المللی پول از دولت‌های مختلف خواسته است تا آمادگی لازم را برای مقابله با هرگونه خطر و تهدید در اقتصاد جهانی کسب کنند. گرچه شرایط اقتصادی جهان در دو سال گذشته نسبتا آرام بوده ولی در شرایط کنونی ریسک‌های زیادی اقتصاد بین المللی را تهدید می‌کند.

این مقام ارشد صندوق بین المللی پول افزود: من هم مثل بسیاری از کارشناسان اقتصادی در حال مشاهده این مساله هستم که ابرهای تیره و خطرناک در آسمان اقتصاد جهانی در حال تشکیل شدن است. نگرانی مهم این است که کشورهای مختلف جهان برای مقابله با هرگونه بحران اقتصادی آمادگی لازم را نداشته باشند. بسیاری از کشورهای جهان فرصت و فضای کافی برای مانور دادن را ندارند و بانک‌های مرکزی باید تدابیر خاصی را اتخاذ کنند.

وی در پایان گفت: مهمترین خطری که اقتصاد جهانی را تهدید می‌کند، جنگ تجاری بین آمریکا و چین است که می‌تواند تبعات ناگواری برای رشد و رونق اقتصادی جهان طی ماه‌های آینده به همراه داشته باشد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید