Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد تولید مس پرو

رشد تولید مس پرو

رشد تولید مس پرو

داده های رسمی نشان می دهد که تولید مس در پرو در ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل 7.5 درصد افزایش یافته است، زیرا تولید این فلز قرمز در مجموع حدود 223000 تن در ماه بوده است.پرو دومین تولیدکننده بزرگ مس جهان است و تولید آن در ماه جولای تقریباً 18 درصد افزایش یافت و به حدود 230000 تن رسید.
وزارت انرژی و معادن پرو در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد تولید مس این کشور در ماه سپتامبر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و دومین کشور بزرگ تولیدکننده مس جهان به تولید ماهانه 235178 تن رسیده است.در بیانیه وزارت انرژی و معادن پرو آمده است که این افزایش به دلیل تولید بالاتر  معدن Quellaveco، تحت کنترل Anglo American AAL.L، که سال گذشته به بهره برداری رسید ، و معدن Las Bambas تحت کنترل شرکت چینی بود. مس یک نهاده اصلی برای فعالیت های صنعتی در سراسر جهان است، به طوری که تقاضا برای آن در سال های اخیر افزایش یافته است.
بر اساس این گزارش بین ژانویه تا سپتامبر، تولید پرو 16 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت و در مجموع به دو میلیون تن رسید. تولید مس در اوایل سال به دلیل ناآرامی های اجتماعی که باعث توقف کار در برخی معادن شد، تحت تاثیر قرار گرفت.
رئیس اتحادیه معادن پرو گفت که انتظار می رود تولید مس در سال 2023 بین 2.6 تا 2.7 میلیون تن و در سال آینده به 2.7 تا 2.8 میلیون تن برسد. این وزارتخانه گفت که تولید طلا، روی و آهن نیز در ماه سپتامبر افزایش یافت، در حالی که تولید نقره کاهش یافته است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید