Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اوج‌‌گیری بهای مس

اوج‌‌گیری بهای مس

به گزارش متال آنلاین، بهای مس به دلیل رشد در بازارهای سهام و تقاضا، ارتقا یافته است.

به گزارش متال آنلاین، به دلیل افت موجودی، ترقی بازارهای سهام و بهبود تقاضا از سوی چین، بزرگترین مصرف‌کننده مس در جهان، قیمت مس افزایش پیدا کرده است.

بعد از آنکه چین اعلام کرد که شیوع مجدد ویروس کرونا را تحت کنترل خود درآورده است، سرمایه‌گذاران روحیه گرفتند و نسبت به احیای اقتصاد، دوباره امیدوار شدند.

شاخص مس LME در آخرین گزارش‌های روز جمعه، 0.5% رشد یافته و به 5.835 دلار به ازای هر تن رسیده که تقریبا به طور هفتگی معادل 1% رشد داشته است. فلز مس که به عنوان یک زنگ هشدار برای اقتصاد جهانی است، نسبت به کمترین میزان خود در ماه مارس 34% افزایش یافته است.

لازم به ذکر است که موجودی مس در انبارهای متعلق به بورس LME حدود 10.025 تن کاهش یافته و به 127.875 تن رسیده که نسبت به اواسط ماه مه حدود 250.000 تن افت پیدا کرده است. مجموع موجودی مس انبارهای بورس شانگهای نیز 18.162 تن کاهش داشته و به 109.969 تن در هفته گذشته و تا روز جمعه رسیده که کمترین میزان آن از ژانویه 2019 است.

اول هانسن، تحلیلگر بانک Saxo اعلام کرده است که:

"قیمت‌ها توسط محرک‌های عظیم بانک مرکزی و طرح‌هایی که برای زیرساخت‌های فلزات صرف شده، حمایت شده است."

جنگ تجاری

به گزارش متال آنلاین، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا دوباره تهدید کرده است که روابط خود را با چین قطع خواهد کرد، ولو اینکه یک دیپلمات امریکایی گفته که چین در پی مذاکراتی که اخیرا صورت گرفته متعهد شده تا از توافقاتی که در معامله فاز یک صورت گرفته پیروی کند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید