Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تولید مس بیش از حد انتظار در شیلی!

تولید مس بیش از حد انتظار در شیلی!

بزرگترین تولید کننده مس در جهان، با وجود شرایط بحرانی ناشی از ویروس کرونا که جهان را فلج کرده، تولید مس خود را در حد ایده‌آلی حفظ کرده است.

به گزارش متال آنلاین، علیرغم وجود قرنطینه و تعطیلی عمومی در کشور شیلی، بزرگترین تولیدکننده مس در جهان، که ناشی از شیوع ویروس کرونا بوده، تولید مس در معادن بزرگ این کشور در ماه آوریل افزایش یافته است.

کوچیلکو، کمیسیون مس شیلی اعلام کرده است که:

"بزرگترین تولیدکننده مس در جهان، شاهد رشد تولید مس در چهار ماه نخست سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بوده است. این کمیسیون در ادامه افزوده که، معدن اسکوندیدا کمپانی BHP، یکی از بزرگترین معادن جهان، 102,600 تن مس تولید کرده که در مقایسه با آوریل سال گذشته 11.4% رشد داشته است. بعلاوه این معدن از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون 9% افزایش تولید داشته است. همچنین معدن Collahuasi، که دارای بزرگترین ذخایر مس در شیلی و در جهان است، یک پروژه و سرمایه‌گذاری مشترک بین کمپانی آنگلو آمریكایی و گلنكور می‌باشد، بر اساس اظهارات کوچیلکو میزان تولیدات این معدن مس 54,100 تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 45.8% رشد داشته است.

به طور کلی، میزان تولید مس شیلی در ماه آوریل و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 2.6% افزایش یافته و به 471.000 تن رسیده است. مجموع تولید این کشور در سال 2020 نیز برابر با 1.87 میلیون تن بوده که نشان از افزایش 3.8 درصدی دارد.

همانطور که پیش‌تر هم در بخش اخبار گزارش داده بودیم به دلیل افت تقاضا و افت قیمت مس و بحران کرونا، میزان صادرات مس این کشور کاهش یافته است، اما با این وجود این تولیدکننده برتر مس وضعیت تولید مس خود را در سطح خوبی حفظ کرده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید