Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بهره‌برداری از پروژه‌های مس با حضور رئیس‌جمهور

بهره‌برداری از پروژه‌های مس با حضور رئیس‌جمهور

مدیر مس منطقه کرمان از افتتاح و آغاز بهره برداری از پروژه‌های مس در یک ماه آینده با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش متال‌آنلاین ، مهندس محمد حسنی در مراسم ضیافت افطاری که با حضور مدیران مس منطقه کرمان، ائمه جمعه ، فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستانهای رفسنجان ، شهربابک و پاریز در سرچشمه برگزار شد، گفت: در سه ماه اول سال جاری در بحث تولید وضعیت نسبتا خوبی داریم؛ البته مشکلاتی هم وجود دارد که با همت و درایت مدیران پرتلاش مس برطرف خواهیم کرد.

وی در ادامه به بحث توسعه پروژه های مس اشاره کرد و افزود: خوشبختانه پروژه هایی که قرار بود سال گذشته توسط ریاست محترم جمهور افتتاح شود، اکنون به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است.

مهندس حسنی پروژه کوره جدید ذوب مجتمع مس سرچشمه و پالایشگاه خاتون آباد را از عظیم ترین پروژه های مس منطقه کرمان عنوان کرد و گفت : انشاا... این دو پروژه و چند پروژه دیگر پایان تیرماه با حضور ریاست محترم جمهور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر مس منطقه ای کرمان در بخش دیگری از صحبتهایش به تعامل خوب مدیران استان با مجموعه مس اشاره کرد و گفت: بحمدا... تعامل بسیار خوبی با مدیران دستگاههای اجرایی استان و به خصوص شهرستان های رفسنجان ، شهربابک و سیرجان داریم که در نوع خود بی سابقه است .

وی بیان کرد : اگر امروز موفقیتی در مجموعه مس بدست آمده است ، حاصل همکاری و تلاش بی وقفه نهاد ها و دستگاههای اجرایی استان بوده است ، اگر هم ضعف و ایراداتی در این زمینه وجود دارد ، تمام تلاش خود را در جهت بر طرف کردن آنها بکار خواهیم برد.

مهندس حسنی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال اشاره و اظهار داشت : هدف ما کمک به اقتصاد کشور و استان است .
وی تاکید کرد : هم تو لید را افزایش می دهیم و هم به افزایش اشتغال کمک خواهیم کرد .

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید