Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افت عملیات‌های صنعت آلومینیوم ثانویه چین

افت عملیات‌های صنعت آلومینیوم ثانویه چین

به گزارش متال آنلاین در ماه گذشته میزان عملیات‌های صنعت آلومینیوم ثانویه چینی‌ها به شدت کاهش داشته است.

به گزارش متال آنلاین، در ماه ژوئن میانگین میزان عملیات‌های صنعت آلومینیوم ثانویه چینی‌ها 0.7% از ماه مه کاهش داشته و به 48% رسیده است. این رکود ماهانه، به دلیل افزایش واردات شمش آلیاژ آلومینیوم در ماه ژوئن بوده است. پیش‌بینی می‌شود که میزان عملیات‌های صنعت آلومینیوم ثانویه در ماه ژوئیه پایدار بماند. همچنین در ماه ژوئن تغییرات قابل توجهی در تقاضای داخلی و خارجی رخ نداده است. ضعف در تقاضای پایین‌ دست و ورود شمش‌های آلیاژ آلومینیوم وارداتی به عنوان عوامل اصلی موثر بر عملیات‌های تولیدکنندگان ثانویه آلومینیوم که با کمبود ضایعات مواجه بودند، معرفی شده است.

پیش‌بینی می‌شود که در ماه ژوئیه عملیات‌ها به واسطه بهبود تقاضا از سمت خارج از کشور حمایت شوند زیرا احیای خرید از سمت بزرگترین خریدار، یعنی ژاپن، صادرات از چین را افزایش می‌دهد، قیمت‌ها را در خارج از کشور بالا می‌برد و به کاهش میزان واردات کمک می‌کند.

احتمالا عملیات‌ها در تمام تولیدکنندگان چینی آلومینیوم ثانویه در ماه ژوئیه ثابت باشد، حتی اگر آنها اهداف فروش خود را کاهش داده باشند.

خاطر نشان می‌کنیم آلومینیوم اولیه، آلومینیومی است که به واسطه منابع معدنی تولید شده، اما آلومینیوم ثانویه آلومینیومی است که به واسطه ضایعات آلومینیومی تولید شده است.

بهره‌وری بازیافت ضایعات آلومینیومی در کشور چین، به طور کلی بیشتر از سایر کشورهای مصرف‌کننده آلومینیوم است. از همین رو، چین را نیز در بازیافت و تولید شمش‌های ثانویه آلومینیوم می‌توان سرآمد دیگر کشورها دانست.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید