Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افتتاح بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان پروژه مس

افتتاح بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان پروژه مس

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان کرمان، 13 پروژه شرکت ملی صنایع مس ایران در سرچشمه، خاتون آباد و سیرجان با سرمایه بالغ بر سه هزار و 520 میلیارد تومان افتتاح شد.

احمد مرادعلیزاده افزود: در سفر روز پنجشنبه و جمعه رئیس جمهوری به کرمان، 13 پروژه معدنی، صنعتی و عمرانی شرکت مس در استان کرمان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

وی بیان کرد: پروژه راه اندازی کوره فلاش (تغییر تکنولوژی ذوب مجتمع سرچشمه از فرآیند ریورب به فلش) به ظرفیت 282 هزار تن مس آندی در سال به همراه چرخ ریخته گری و کوره های آند با 182 میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و 246 میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی و مجموع 974 میلیارد تومان هزینه در سفر رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: کارخانه پالایشگاه خاتون آباد به ظرفیت سالانۀ 200 هزار تن مس کاتدی با 143 میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و 64 میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی و مجموع 636 میلیارد تومان در این سفر به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: فاز اول و دوم نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی سیرجان با 285 میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و 70 میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی و مجموع یک هزار و 210 میلیارد تومان نیز با حضور وزیر نیرو آغاز بکار کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه طراحی، ساخت و نصب سیستم جدید انتقال گاز خروجی کوره های کنورتر سرچشمه پروژه دیگری است که در این سفر مورد بهره برداری قرار گرفت ،گفت: برای طراحی، ساخت و نصب این سیستم 19 میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و 154 میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی و مجموعا 230 میلیارد تومان انجام شده است.

مرادعلیزاده از افتتاح رسمی باند دوم محور سرچشمه به شهربابک خبر داد و بیان کرد: برای احداث باند دوم این مسیر به طول 80 کیلومتر در مجموع 80 میلیارد تومان هزینه شده است.
براساس این گزارش پیش از این باند دوم جادۀ رفسنجان به سرچشمه یه طول 65 کیلومتر و با هزینه 136 میلیارد تومان بوسیله شرکت مس راه اندازی شده بود.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تصریح کرد: پروژه احداث انبار کنسانتره جدید خاتون آباد به ظرفیت 60 هزار تن کنسانتره مس و پروژه احداث کارخانه آبگیری و بشکه پرکنی مولیبدن به ظرفیت خشک کنی 2 هزار و 700 تن کنسانتره مولیبدن در ماه از دیگر طرح های است که افتتاح شده و برای این 2 پروژه در مجموع 79 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است .

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید