Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
قابلیت‌ افزایش‌ قابل‌توجه‌ اشتغال‌ در بخش‌ معدن‌وصنایع‌معدنی

قابلیت‌ افزایش‌ قابل‌توجه‌ اشتغال‌ در بخش‌ معدن‌وصنایع‌معدنی

مدیر عامل مجتمع آلومینای ایران گفت: بخش معدن و صنایع معدنی، قابلیت افزایش قابل توجه اشتغال را دارد.

به گزارش متال‌آنلاین ، تورج زارع با بیان این مطلب و با اشاره به شعار امسال (اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال) اظهار کرد: با ایجاد فضای مناسب کسب و کار داخلی و هدایت سرمایه های سرگردان ایرانیان داخل و خارج کشور در بخش معدن و فرآوری صنعتی معادن ایران با ارزش افزوده بالا می توان تا پایان برنامه ششم توسعه، رقم اشتغال مولد و پایدار در این بخش را به چندین برابر رقم فعلی افزایش داد.

وی ادامه داد: برای رفع مشکل اشتغال باید ابتدا حوزه هایی نظیر بخش معدن که ظرفیت های مناسب تری برای ایجاد اشتغال دارند و دستیابی به شغل سریع تر در آنها وجود دارد، مورد توجه قرار گیرند.

مدیر عامل مجتمع آلومینای ایران با بیان اینکه الگوی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی رهبری، خط مشی اصلی اقتصاد در ایران محسوب می شود، گفت: اقتصاد مقاومتی بر خودکفایی در صنعت و تولید تکیه دارد و از مهمترین بندهای این الگو، توجه به صنایع پایین دستی و تبدیلی زود بازده، تاکید بر اشتغال زایی و بومی سازی دانش و جلوگیری از خام فروشی است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ایران درصد بسیار محدودی از منابع آلومینیوم دنیا را به خود اختصاص داده، با تمدید قرار داد بلند مدت بهره برداری ازمعادن غنی بوکسیت گینه در امر تأمین مواد اولیه آلومینیوم (آلومینا) گامی سازنده و راه گشا برداشته است.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید