Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تعداد معادن احیا شده امسال

تعداد معادن احیا شده امسال

 معادن احیا شده 1400


باتوجه به آمار سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از عملکرد طرح احیا معادن کوچک، از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه،۳۹۲ معدن احیا و فعال سازی شده است؛ بر این اساس مجموع معادن احیا و فعال شده از ابتدای اجرای این طرح (احیا و فعال‌سازی معادن کوچک و غیرفعال) به ۷۹۱ معدن رسیده است. همچنین طبق آمار از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه امسال بر روی ۴۱۵ معدن اقدام کلینکی با همکاری کارگروه‌های استانی طرح شامل مرتفع کردن موانع اداری، سرمایه‌گذاری، معارضان محلی و ...، صورت گرفته است که به اعتقاد مجری این طرح (طرح احیا و فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک)، معادن فعال شده امسال نتیجه اقدام کلینیکی بوده که از سال گذشته انجام شده است. همچنین میزان ۳۱۰۴ شغل مستقیم ایجاد شده و همزمان بالغ بر ۱۸هزار تن به ظرفیت تولید این معادن افزوده شده و بیش از ۷۱۰۰ محدوده معدنی در ۲۱ استان پایش شده است.

باتوجه به آمار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان­ها، در مجموع ۱۳۰ پروژه راه‌سازی و ۴۹ پروژه برق‌رسانی به طرح احیا معرفی شده که پس از اجرای پروژه ­های مذکور توسط مجری طرح ایجاد زیربناهای معادن بزرگ و مناطق معدنی، ۵۰۳ معدن فعال، توسعه و همچنین۴۲۱ معدن غیرفعال، احیاء خواهند شد. براین اساس به صورت کلی ۹۲۴ معدن فعال و غیرفعال از اجرای پروژه های زیرساخت منتفع می‌شوند.
فرصت اشتغال مستقیم ۱۳ هزار و ۴۰۰ نفری در ۷۹۱ معدن فعال‌ شده. در مجموع ۷۹۱ معدن احیا و فعال‌سازی شده طرح مذکور از ابتدا، پتانسیل ۱۳ هزار و ۴۰۰ نفر شغل مستقیم و افزایش بیش از ۲۹ میلیون تن تولید سالانه، به عنوان نمای کلی طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس برای حوزه معدن و صنایع معدنی کشور بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید