Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ایران هسته ای

ایران هسته ای

ایران هسته ای

اسلامی (رئیس سازمان انرژی اتمی) گفت: صنعت هسته‌ای، ایران را جزو پنج کشور اول دنیا در خیلی از رشته‌ها و سرفصل‌های هسته‌ای قرار داده است. وی درخصوص پیشرفت‌های ایجاد شده در صنعت هسته‌ای ایران اظهار داشت: ورود جمهوری اسلامی ایران به حوزه فناوری‌های نوین یعنی ورود به منطقه ممنوعه؛ یعنی به همین میزان که تنش‌ها برای بحث هسته‌ای ایران وجود دارد برای موضوع فضایی هم وجود دارد. به همین میزان نیز برای سایر علوم قدرت‌ساز وجود دارد.وی گفت: اگر می‌خواهیم کشور را رشد دهیم و متناسب شان و منزلت مردم اقدام کنیم، باید بتوانیم در مرز دانش حرکت کنیم.
رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: استعدادهای بیشماری در کشور داریم که اگر حکومت در حوزه های دانش سرمایه گذاری نکند این نیروهای با استعداد نمی‌توانند فرصت فعالیت داشته باشند.وی ادامه داد: صنعت هسته‌ای، ایران را جزو پنج کشور اول دنیا در خیلی از رشته‌ها و سرفصل‌های هسته‌ای قرار داده است. امروز در تولید آب سنگین و با کیفیتی که حاصل تحقیقات دانشمندان کشور است و هیچ کمکی از خارج دریافت نکردیم، به لحاظ کیفیت و خلوص آب سنگین در صدر فهرست قرار داریم و در عرضه و صادرات آب سنگین در بازار جهانی توانسته‌ایم سهمی برای خود داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: از تولید آب سنگین می‌توان به تولید بسیاری دیگر از محصولات در حوزه‌های مختلف از جمله در حوزه میکروالکترونیک و تولید برخی داروهای جدید دست یافت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید