Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ریزش ضایعات کارخانه نیکل در خلیج پاپوآ

ریزش ضایعات کارخانه نیکل در خلیج پاپوآ

گویی تمام اتفاقات دست به دست یکدیگر داده‌اند تا قیمت نیکل در اوج بماند.

بر اساس آخرین گزارش‌ها، قیمت نیکل در بورس شانگهای در روز جمعه رکورد بسیار بالایی را ثبت کرده است، زیرا ریخته شدن ضایعات کارخانه نیکل در خلیج پاپوآ گینه نو، جنجال به پا کرده و باعث نگرانی همه از کسری در عرضه نیکل شده است، چراکه این کارخانه به احتمال زیاد با تعطیلی و جبران خسارات از سوی دولت رو به رو خواهد شد.

نیکل‌های معامله شده در بورس شانگهای با 2.6% افزایش شاخص قیمت، معامله شده‌اند. در حقیقت قیمت هر تن نیکل معادل 130.100 یوان برابر با 18.342.54 دلار بوده است.

ریخته شدن ضایعات کارخانه نیکل در خلیج پاپوآ گینه نو

جالب است که بدانید این کارخانه 23% از موجودی نیکل بورس لندن را تامین می‌کند.

پیش از این‌، قیمت نیکل به دلیل اقدامات اندونزی برای محدود کردن صادرات نیکل سر به فلک کشیده بود. هم اکنون اتفاق فوق نیز به آن افزوده شده و قیمت نیکل را به صورت شگفت‌انگیزی بالا کشیده است، گویا تمام اتفاقات دست به دست هم داده تا قیمت این فلز در اوج بماند.

ریخته شدن ضایعات کارخانه نیکل در خلیج پاپوآ گینه نو

همچنین در خصوص آخرین اخبار رسیده از جنگ تجاری بین دو ابر اقتصاد، باید اذعان کنیم که دو ملت مذاکرات تجاری را از سر خواهند گرفت، چرا که در خصوص نشستشان در ماه سپتامبر خبرهایی به گوش می‌رسد. اما اینکه این دو ابر اقتصاد در این نشست با یکدیگر به توافق می‌رسند یا نه، هیچ پیش‌بینی نمی‌توان انجام داد، چراکه یک مسئله نامعلوم است. در گذشته با آنکه نشانه‌های خوبی از توافق به چشم می‌خورد و دو طرف از خوب پیش رفتن مذاکرات خبر می‌دادند، توافقی صورت نگرفت، حتی تعرفه‌ها بیشتر شدند و جنگ تجاری اوج بیشتری پیدا کرد. امید است تا در نشست‌های پیش رو این دوملت به توافق برسند تا جهان هم از بیشتر شدن رکود اقتصادی در امان بماند.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید